Оплата
- Оплата під час отримання товару
- На карту банку
- Безготівковий для юридичних та фізичних осіб
Сертифіковані курси кінезіотейпування
Власна експертна школа навчання спеціалістів
Підвищить ваші показники
Технологія | Бездротове підключення |
М’язевий інтелект | MI-сканування, MI-рівні на 4-х каналах |
Підключення до Інтернету | Має |
Завантаження завдань | Не має |
Завантаження історії тренувань | Має |
Категорії програм * | Фіз підготовка (Conditioning), Втамування болю (Pain management), Реабілітація (Rehabilitation), Масаж (Recovery / Massage) |
Кількість програм | 30 |
Кількість каналів | 4 |
Екран | Кольорова матриця |
Потужність | напруга 120 mA на канал, максимальна тривалість імпульсу/ширина 400?s, максимальна частота 150 Hz |
Живлення | Акумуляторна батарея, заряджається менше 2 год. |
Аксесуари | Дорожня косметичка, 8 шт. електродів 5x5 см, 4 шт. електродів 5x10 см (з двома роз`ємами), 4 шт. електродів 5x10 см (з одним роз`ємом). |
*Категорії програм
Фіз.підготовка (Conditioning)
- Витривалість (Endurance)
- Опір (Resistance)
- Силове тренування (Strength)
- Вибухова сила (Explosive Strength)
- Крос-тренування (Cross-training)
- Стабілізація кору (Core stabilisation)
- Гіпертрофія (Hypertrophy)
- М'язевий ріст (Muscle building)
- Розігрів (Warm-up)
- Капіляризація (збільшення і розвиток сітки капілярів в різних частинах тіла) (Capillarisation)
Втамування болю (Pain management)
- Втамування болю TENS (Pain management TENS)
- Деконтрактура (Reduce muscle tension)
- М'язева біль (Muscle pain)
- Біль в шиї (Neck pain)
- Біль у спині (Back pain)
- Тенденіт (Tendinitis)
- Важкі ноги (Heavy legs)
- Судоми (Cramp prevention)
Реабілітація (Rehabilitation)
- Атрофія (Muscle atrophy)
- Нерухомість (Reinforcement)
Масаж (Recovery / Massage)
- Відновлення 2 (Training recovery)
- Відновлення 1 (Competition recovery)
- Розслабляючий масаж (Relaxing massage)
- М'язева біль (Reduce muscle soreness)
- Масаж 2(Reviving massage)
Фітнес (Fitness)
- Сильні руки (Firm your arms)
- Тонус стегон (Tone your thighs)
- Кубики пресу (Get a 6-pack)
- Пружний живіт (Firm your stomach)
- Пружні сідниці (Shape you buttocks)
MI, ІНДИВІДУАЛЬНА СТИМУЛЯЦІЯ, пристосована до фізіології кожної людини.
Оснащений унікальною технологією МІ (М’язевого інтелекту), електростимулятор COMPEX пристосовується до кожного Вашого м'яза, щоб забезпечити найбільш ефективну електростимуляцію, пропонуючи, водночас, більший комфорт і кращу продуктивність.
МІ-Технологія, як це працює?
MI-СКАНУВАННЯ (MI-SCAN)
Сканує м'язи і автоматично пристосовує параметри електростимулятора до Вашої фізіології.
MI-РІВНІ (MI-RANGE)
Вказує на оптимальний рівень стимуляції, при використанні програм Відновлення (Recovery) і Масаж (Massage).
на всіх каналах
Розмір електродів (великих чи малих) і те, яким чином вони розташовані на потрібних Вам групах м'язів, є найважливішими факторами того, наскільки комфортними, а отже ефективними, будуть Ваші тренування.
Тому рекомендуємо особливо ретельно стежити за тим, щоб розмістити електроди максимально правильним способом, таким, як запропоновано на відео.
Для перегляду різних способів розміщення електродів натисніть тут.
Розміщення електродів?
Тому рекомендуємо особливо ретельно стежити за тим, щоб розмістити електроди максимально правильним способом, таким, як запропоновано на відео.
Для перегляду різних способів розміщення електродів натисніть тут.
Стимуляція, із застосуванням MI–технології, буде самою ефективною, якщо розміщення електродів буде таким, як пропонується. Тому рекомендуємо дотримуватись цих інструкцій.
Якщо Ви не хочете використовувати MI–технологію, все що Вам слід зробити, це замінити спеціальний кабель із системою MI–датчиків на інший, стандартний кабель електрода.
Положення стимуляції ?
Для програм, що викликають значне скорочення (титанічне скорочення) рекомендовано ізометричну роботу: тобто нижні частини ніг мають бути закріпленими нерухомо. Наприклад, при стимуляції чотириголового м'яза користувач має бути в сидячому положенні, а щиколотки закріплені ременями, щоб запобігти піднесенню в колінах.
Робота в цьому випадку має подвійну мету: з одного боку, гарантує вищу безпеку, а з іншого, обмежує не контрольоване стиснення м'яза під час його скорочення, щоб запобігти ризику виникнення гострих судом при стимуляції. Оскільки скорочення є особливо сильним у литках, тому, коли нога є нерухомою, переконайтесь, що є достатньо значне навантаження на плечі (або використовуйте інші способи), щоб скорочення залишалось незмінним.
За винятком особливих показань для конкретної програми, динамічну роботу не слід виконувати без опору.
Для інших типів програм (наприклад для Судинної, Масажної та Больової категорій або програми Активного відновлення), які не передбачають сильного скорочення м'язів, обирайте позицію найкомфортнішу для Вас.
Налаштування інтенсивності стимуляції / Енергетичні рівні?
Тому необхідно використовувати максимальний рівень енергії стимуляції таким чином, щоб залучити максимально можливу кількість волокон. Найнижчий рівень стимуляції є не доцільним для середнього користувача, оскільки кількість волокон в стимульованому м'язі є надто низькою, щоб досягти бажаного ефекту покращення продуктивності цього м'яза.
Прогрес стимульованого м'яза буде більшим, якщо більша кількість волокон буде зміцнена електростимулятором. Якщо лише 1\10 частина м'язових волокон працюватиме під час стимуляції, то лише ця частина буде прогресувати. Очевидно, що це буде менш помітним, аніж якби 9\10 волокон працювали, а отже могли прогресувати. Саме тому, Вам слід дбати про те, щоб працювати з максимальною енергією стимуляції, тобто завжди на межі Ваших можливостей.
Очевидно, що для Вас не має необхідності досягти максимального ефекту міцності м'язів вже після першого циклу використання електростимулятора Compex. Якщо Ви ніколи раніше не використовували електростимулятор, Вам слід зробити кілька сеансів (підходів) Стартовою Програмою (Muscle starter) з енергією, достатньою для отримання потужних м'язових скорочень і ознайомитись із технікою електростимуляції. Ви можете почати свій перший цикл електростимуляції з власними вимогами до рівня та програми. Після розминки, що має викликати дуже чіткі відчуття посмикування в м'язах, Вам слід підвищувати рівень енергії стимуляції, поступово, впродовж трьох-чотирьох хвилин послідовної роботи. Вам також слід розвивати рівень використовуваної енергії стимуляції від підходу до підходу, особливо під час перших трьох сеансів циклу. Зазвичай, підготовлена людина досягне дуже значного ефекту від стимуляції вже під час четвертого сеансу.
Планування сеансів стимуляції ?
У тому випадку, якщо на тиждень Ви запланували до шести сеансів, рекомендовано, щоб сеанси були проведені якомога далі один від одного, наскільки це можливо. Наприклад, якщо Ви робите три сеанси на тиждень, то слід проводити їх один сеанс кожні два дні (і робити перерви - двічі по одному дню і один раз два дні відпочинку кожного тижня). Той хто робить шість сеансів, мають робити стимуляцію шість днів поспіль з одним днем відпочинку.
Якщо заплановано понад сім сеансів на тиждень то, бажано провести кілька сеансів разом в один і той же день, щоб залишити собі один чи два повних дні відпочинку без стимуляції. Той, хто робить сім сеансів на тиждень, має робити стимуляцію п'ять днів поспіль, не рідше одного сеансу на день і один день з двома сеансами (з, щонайменше, 30 хв. відпочинку між сеансами), залишаючи один день відпочинку без стимуляції. Той, хто робить десять сеансів в тиждень, повинен виконувати по два сеанси в день впродовж п'яти днів (знову ж таки з, щонайменше, 30 хв. відпочинку між сеансами), залишаючи два дні відпочинку без стимуляції.
Чергування сеансів стимуляції / Довільне тренування?
Це означає, що довільне тренування не слід проводити на м'язових волокнах, які є «втомленими». Це особливо важливо для зміцнюючого чи потужного тренування.
Тим не менше, для тренування з опором корисно діяти в зворотному порядку. Перед довільним тренуванням, за допомогою стимуляції з опором, «спеціальні сенси перед втомою» проводять на м'язових волокнах без загальної та серцево-судинної втоми. Таким чином, довільні зусилля на «підготовлених» волокнах, будуть сприяти глюкозному метаболізму швидше та інтенсивніше.
Прогресування рівнів ?
Найпоширенішою помилкою є перехід від одного рівня стимуляції до іншого, при збільшенні енергії стимуляції. Кількість волокон, підданих стимуляції залежить від енергії стимуляції. Характер і обсяг роботи, яку виконують ці волокна, залежить від програми і рівня. Мета, насамперед, полягає в тому, щоб спочатку пройти через енергію електростимуляції, а потім через її рівні. Чим більше м'язових волокон Ви стимулюватимете, тим інтенсивнішим буде прогресування. Але темпи розвитку цих волокон і здатність їх роботи на вищому рівні, залежить від програми та рівня, що використовується, від кількості сеансів на тиждень і їх тривалості, а також від внутрішніх факторів, індивідуальних для кожної людини.
Найпростіша і найбільш звичайна процедура підвищення рівня обраної програми здійснюється при переході на новий цикл стимуляції.
Також можливо переходити на наступний рівень протягом одного і того ж циклу. У цьому випадку, бажано не робити цього, як мінімум, до трьох тижнів роботи на цьому ж рівні.
Не змінюйте рівень під час допоміжної програми або програми підтримки. Не змінюйте рівень програми впродовж короткого інтенсивного циклу, чи потужного циклу тривалістю в три або чотири тижні. З іншого боку, після класичного циклу, тривалістю у шість тижнів, після трьох тижнів Ви можете змінити рівень на вищий. Крім того, в інтенсивному чи агресивному циклі, тривалістю від шести до восьми тижнів, Ви можете «вийти» на один рівень вище після трьох-чотирьох тижнів.
Стимуляція «розминка» (розігрів)?
Якщо Ви не проводили довільних тренувань перед сеансом стимуляції, рекомендуємо почати із «Розминки». Якщо сеанс стимуляції входить в довільне тренування і цьому передували вправи на «розігрів м'язів», то робити розминку не має потреби. Ви можете видалити піктограму зростання конвекції і сеанс стимуляції почнеться безпосередньо з обраної діяльності без попередньої розминки.
Після послідовної роботи електростимуляції, режим релаксації запускається автоматично. Це дозволяє покращити відновлення м'язів після роботи з Compex і, до певної міри, зменшує біль у м'язах. Якщо Ви не бажаєте продовжувати етапи довільних тренувань, рекомендується, хоча б послідовно продовжувати тренування. Крім того, рекомендується робити розтяжки м'язів, навіть якщо працюючи лише з Compex, здається, що м'язова еластичність поліпшується.