Редагувати
Оплата і доставка

Усі товари в нашому інтернет-магазині продаються з доставкою у зручний для Вас спосіб. Ми дбаємо про своїх клієнтів і тому економимо Ваш час та кошти.

По Україні доставка здійснюється протягом 1 – 2 робочих днів. Після того, як ми відправимо товар, наш працівник надішле Вам смс- повідомлення, на мобільний номер телефону, вказаний при здійсненні замовлення. У повідомленні буде вказано номер накладної, номер відділення на яке прибуде товар та планована дата прибуття.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ: якщо сума замовлення становить 2500 грн. і більше - доставка до відділення перевізника  БЕЗКОШТОВНА (крім масажних столів; електростимуляторів та масажерів  за акційними цінами, та/або з оплатою зворотнім платежем).

Відправка акційних товарів здійснюється за рахунок отримувача.

Задля Вашої зручності та комфорту використовуємо, будь-який, зручний для Вас спосіб доставки. У розділі "Доставка" Ви можете вказати зручну для Вас поштову службу доставки. Ми співпрацюємо з наступними поштовими службами: «НОВА ПОШТА»«МІСТ ЕКСПРЕС»«УКРПОШТА»«JUSTIN»«DELIVERY». Дізнатись більш детально та відслідкувати замовлення Ви також можете на офіційному сайті поштової служби, яку Ви обрали.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ:

 • За 100% передоплатою.
  1. Ви перераховуєте повну вартість товару на вказані реквізити. Реквізити Ви отримаєте одразу після здійснення замовлення. Переказ коштів можна здійснити у відділенні будь-якого банку чи у терміналі самообслуговування ПриватБанку. Також можна здійснити переказ коштів через інтернет-банкінг свого обслуговуючого банку (наприклад Приват-24).
  2. При отримані замовлення, безпосередньо на пошті Ви сплачуєте суму за доставку. Якщо Ваше замовлення становить суму більше 2 500 грн (без акційних позицій), суму за доставку Ви не сплачуєте.
 • Зворотним платежем.
  Ви здійснюєте повну оплату безпосередньо на пошті. Зворотній платіж розраховується так: сума замовленого товару + оплата послуги доставки + оплата за повернення грошей (20 грн.) + 2% комісії від суми замовлення. Зворотній платіж на електростимулятори та масажери лише при попередній оплаті 500 грн.
 • Кур’єрська доставка.
  Готівкова оплата повної суми кур’єру при отриманні замовлення.
 • Юридичні особи.
  Оплата згідно виставленого рахунку. Пакет документів надсилається разом з товаром.

ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:
Для отримання замовлення необхідно мати з собою:

 • номер експрес-накладної (ЕН)
 • паспорт

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Замовлення необхідно забрати з відділення пошти протягом 5 робочих днів. Якщо Ви не забираєте замовлення його автоматично повертають відправнику. Повернення товару відбувається за рахунок замовника.

Якщо Ви не маєте змоги забрати товар протягом 5 днів – повідомте нас! Ми зв’яжемось з відділенням пошти і попередимо про затримку.

Перші 5 днів після доставки товар зберігається безкоштовно, кожен наступний день повинен бути оплачений Вами у розмірі 1 день - 10 грн.

З нами можна зв’язатись за наступними адресами:

 • medisport@ukr.net

або за телефонами:

 • +38 (067) 352-06-11
 • +38 (050) 330-23-70