Редагувати

Флос-стрічки

437 грн.
Розміри
208 х 2.5 х 0,1 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
505 грн.
Розміри
208 х 2.5 х 0,15 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
603 грн.
Розміри
208 х 5 х 0,1 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
640 грн.
Розміри
208 х 5 х 0,15 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди

Флос-стрічки від FASCIQ - це високоякісні надійні латексні компресійні джгути.

Техніка маніпуляцій з м'язами і суглобами з допомогою спеціального терапевтичного джгута, флос-стрічки, називається флосінгом. Компресійні джгути покращують рухливість м'язів, сухожиль і суглобів, відновлюють механіку руху, допомагають поліпшити і збільшити кровообіг і розігріти м'язи в місцях їх накладення. Джгути сприяють зменшенню болю в м'язах і суглобах, а також підвищують гнучкість та покращують еластичність м'язової тканини.

Принцип дії та очікувані ефекти флосінгу: стискаючи м'язи і змушуючи їх працювати під зовнішнім натиском, ми збільшуємо тертя між волокнами м'язової тканини, що сприяє розщепленню молочної кислоти і зменшенню обсягу венозної крові, що накопичується у венах. Після видалення джгута відбувається приплив  артеріальної крові і лімфи до місця нанесення. Це не тільки збільшує притік поживних речовин для росту м'язової тканини, але і видаляє метаболіти та інші шкідливі речовини. Також застосування джгутів сприяє виведенню зайвої рідини з м’язових тканин, чинить лімфодренажну дію.

Процедура зазвичай триває від однієї до трьох хвилин. Однак, якщо шкіра блідне, з'являється сильний біль або німіє кінцівка, лікування слід негайно припинити і  розмотати джгут.

Одним з найуспішніших застосувань флос-стрічки є її використання при лікуванні набряків. Найкраще накладати флос-стрічку в місцях пошкодження тканин. Компресія під флос-стрічкою витісняє зайву рідину з цієї зони в іншу область, де вона швидше поглинається лімфатичною системою. Важливо застосовувати стиснення в напрямку до серця (намотувати флос-стрічку знизу вгору, поступово збільшуючи компресію).

Увага: ця методика не рекомендується у випадках післяопераційних набряків.

Техніка використання: намотуйте стрічку навколо зони обробки знизу вверх, в напрямку до серця, поступову збільшуючи натяг, а значить і силу стиснення (менший тиск має бути напочатку і вкінці). Кожен новий оборот джгута робиться внапуск і повинен перекривати щонайменше половину попереднього витка. Ви можете самостійно регулювати рівень натягу стрічки, створюючи бажаний тиск, але не розтягуйте її більше ніж на 50% для запобігання оніміння кінцівок та зміни кольору шкіряних покривів.  В кінці підіткніть вільний край флос-стрічки під нижній виток для  помірної дії.

Залишивши бандаж приблизно на дві хвилини, попросіть клієнта в цей період зробити кілька фізичних вправ на цільові групи м'язів, використовуючи повний діапазон руху в цільовому суглобі.

Після зняття джгута для поліпшення кровопостачання рекомендуйте клієнту трохи порухатися або розтерти оброблену зону. Повторіть дану процедуру декілька раз.

Така терапія неприємна і болюча, особливо напочатку, але за короткий проміжок часу дає відчутний ефект - зменшує больові відчуття і збільшує діапазон руху в суглобі.

Пояснення позитивних результатів дії флос-стрічки криється в функціях фасціальної системи. ЇЇ м'яка сполучна тканина утворюється з багатьох шарів, які містять нейронні рецептори, що передають і отримують інформацію від мозку. Якщо в тканинах присутні фасціальні спайки, це може викликати біль, лімфатичні порушення і обмеження діапазону руху. Флос-стрічка зменшує міофасціальну адгезію і таким чином впливає на функціонування нейронної системи.

Види флос-стрічки від FASCIQ. Бренд FASCIQ пропонує стрічки товщиною 1 мм або 1,5 мм і довжиною 208 см. Ширина може бути як 2,5 см, так і 5,0 см. Вибір типу флос-стрічки залежить від області застосування і сили стиснення, яку фахівець хоче застосувати. Вужчі джгути використовуються на менших частинах тіла, таких як пальці.