4 994 грн.
Вага
332 г
Розміри
5 мм х 9 см х 17см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
4 994 грн.
Вага
405 г
Розміри
5 мм x 12 см x 12 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
9 647 грн.
Вага
539 г
Розміри
44.6 × 1.9 × 0.9 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
6 239 грн.
Вага
144 г
Розміри
31 х 1 х 0.5 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
5 100 грн.
Вага
240 г
Розміри
4 мм х 11 см х 14 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
6 808 грн.
Вага
173 г
Розміри
4 мм x 4.8 см x 19.2 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
6 818 грн.
Вага
236 г
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
5 622 грн.
Вага
240 г
Розміри
4 мм х 11 см х 14 см
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди
39 724 грн.
Вага
1247 г
Виробник
Fasciq
Країна
Нідерланди

Інструментальна мобілізація м'яких тканин (ІММТ або IASTM, Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization) - це терапія з використанням спеціальних засобів, за допомогою яких ми механічно впливаємо на шкіру, рецептори, сполучну тканину і глибокі структури м'яких тканин. Метод спрямований на припинення міофасціального больового синдрому. IASTM впливає на м'язову і нервову систему. Тиск, що чиниться фахівцем, кут і форма самого інструменту мають спрямовану дію на фасцію м'язів (сполучну тканину). Погладжуючи, відтягуючи, покращуючи еластичність тканин, ми відновлюємо їх природну анатомічну структуру, позитивно впливаємо на роботу м'язів, тим самим покращуємо  виконання їх функцій.

IASTM - це загальний термін, який описує використання різних інструментів (блейдів, вакуумних банок, флос-стрічок (компресійних джгутів)), які дозволяють фахівцям діагностувати і усувати больові синдроми, наслідки травм і дисфункцій м'яких тканин, а саме:

 •  фасціальну скутість
 •  рубцеву тканину (спайки/ тяжі/ адгезія) 
 •  фіброзні вузли 
 •  дегенерацію тканин

Блейди IASTM FASCIQ,  виготовлені з високоякісної хірургічної нержавіючої сталі AISA 304 (1.403), використовуються для ослаблення та мобілізації фасціальних структур. Використання можливе тільки професійними спеціалістами. 

Нержавіюча сталь є найбільш придатним матеріалом для інструментів IASTM, оскільки вона резонує і передає інформації від м'яких тканин фахівцеві. Проходячись інструментом по шкірі, терапевт таким чином сканує стан фасціальних структур і діагностує не тільки наявність спайок в поверхневих шарах м’яких тканин, але і патології в глибоких. Це по відчуттях нагадує погладжування піску. 

В залежності від локалізації ураження, його типу, інтенсивності і важкості, лікар обирає техніку роботи з блейдами (стимулюючу, розслаблюючу, розтягуюючу, дренуючу, знеболюючу і т.д.). Використовуючи різні методики, можна м’яко розмежувати м'язи і фасцію один від одного, і цим самим забезпечити відтік лімфи, усунення набряків, прискорити декомпресію нерву і т.д. 

Багато хто з терапевтів роблять аналогічні маніпуляції з людським тілом пальцями, що провокує передчасне зношення поверхні суглобів та надмірне навантаження на руки спеціалістів. Використання інструментів IASTM FASCIQ® робить сеанси терапії для спеціалістів  менш фізично виснажливими.

Інструменти IASTM FASCIQ® використовуються для: 

 •  підтримки гнучкості і здоров'я фасціальної системи
 •  покращення кровопостачання м'яких тканин
 •  відновлення втраченого діапазону руху в суглобі
 •  мобілізації м'яких тканин
 •  ослаблення спайок в сполучній тканині
 •  роботи з тригерними точками.

В продуктовій лінійці бренду FASCIQ® є  багато видів блейдів з різноманітними робочими поверхнями.  В доповнення до окремих інструментів FASCIQ® пропонує ще два сформованих набори блейдів. Всі інструменти IASTM постачаються в міцних, естетичних, зручних для зберігання чохлах.

Як правило, кожна сторона блейду має іншу форму (або ж форми), та різні обробки кромки. Інструменти виготовляються в різних розмірах. Менші блейди зазвичай використовуються для маніпуляцій на невеликих частинах тіла, для коротких штрихів і поверхневих структур. Більші і  масивніші інструменти використовуються на великих поверхнях тіла для більш глибоких шарів м’яких тканин. 

МОЖЛИВІ ФОРМИ СТОРІН І КРОМОК БЛЕЙДІВ IASTM: 

 •  Увігнута форма – округла довга крива. 
 •  Опукла форма – працює, як зонд, для продавлювання м'яких тканин. 
 •  Кругле тупе вістря - для більшого тиску та глибоких шарів. 
 •  Форма гачка (в тому числі для обробки тригерних точок). 
 •  Скошена з двох боків кромка (загострена обробка) - ідеально підходить для штрихів в обох напрямках без зміни положення інструменту в руках. Такі краї відчуваються на шкірі трохи гостріше. 
 •  Кромка, скошена в одну сторону (похила обробка) - ідеальний варіант для сканування тканин, однак з меншою кількістю варіантів використання. 
 •  Кругла або пряма кромка. Ребро здається більш м'яким для клієнта, що дозволяє терапевту чинити більший тиск. Підходить для роботи з тригерними точками. 

ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ IASTM? Вибір інструменту залежить від частини тіла, скарги клієнта, больової точки чи лінії болю. Деякі інструменти використовуються для діагностування місць локалізації спайок. Як правило, це  блейди зі скошеним краєм, якими «сканують» шкіру.

Гострі форми інструментів, так звані вістря, використовуються для виявлення та пропрацювання проблемних зон в більш глибоких шарах фасції.

Вибір блейду також залежить від особистих вподобань терапевта, від зручності їх використання. Інструмент повинен комфортно утримуватися однією рукою. 

ГАРАНТІЯ. На всі блейди IASTM FASCIQ діє довічна гарантія при правильному використанні.