Редагувати
Про нас

Вас вітає компанія «МЕДІСПОРТ»

ТОВ «Медіспорт» – одна з провідних компаній з продажу найсучасніших товарів для спорту, спортивної медицини, фізичної терапії та реабілітації. За час існування з 2011 року, компанія виросла з невеликого представництва до повноцінної організації, яка налічує в своєму штаті понад 20 співробітників та забезпечує товарами провідні спортивні клуби та реабілітаційні центри України.

Ми отримали ексклюзивні права на розповсюдження товарів потужних брендів, таких як NASARA (Корея), MEDISPORT (Італія), Dynamic Tape (Австралія і Океанія), Medi-Dyne (США) та інших. А з 2017 року компанія Медіспорт є офіційним екслюзивним дистрибьютором електростимуляторів Compex (Швейцарія) в Україні.

Компанія також є лідером та не має аналогів в Україні у проведенні навчань революційно-нових методик лікування у фізичній терапії, подології, спортивній медицині. Досвід у цій сфері, унікальні знання та кваліфікована команда інструкторів дали поштовх до створення повноцінного освітнього майданчика – навчальної платформи МедіSCHOOL.

Унікальний асортимент продукції, раніше використовувався лише спортсменами і одержав у них широке визнання, тепер доступний також і для спортсменів-аматорів, любителів активного відпочинку і, навіть, стане у пригоді у побутовому вжитку.

Результат більш як 10-річної праці повністю виправдовує місію нашої компанії – якісна реабілітація пацієнтів через надання можливості кожному фізичному терапевту використовувати найновіші методики. Задоволення потреб найвибагливіших клієнтів: спортсменів-професіоналів та аматорів, фахівців спортивної медицини та фізичної реабілітації, лікарів різних спеціалізацій та простих споживачів, які у повсякденному житті можуть застосувати наші товари.

Ключові переваги компанії «Медіспорт» – світові стандарти якості та інноваційність товарів, безпечність для здоров'я та високоефективність продукції. Для цього активно відвідуємо провідні виставки у Європі для вивчення ринків нових товарів та можливостей для реабілітації та фізіотерапії, розширення асортименту продукції. Ми працюємо задля однієї мети – розкрити Ваш потенціал, подбати про Ваше здоров’я та зробити щоденне життя яскравішим.

Що ми пропонуємо?:

 •  Найширший асортимент найсучасніших товарів спортивної медицини, реабілітації та фізичної терапії;
 •  Інноваційні технології та ексклюзивна продукція в галузі спортивної медицини, реабілітації та фізичної терапії;
 •  Продукція відповідає міжнародним стандартам якості та володіє відповідними сертифікатами;
 •  Всі товари підібрані дуже ретельно та відповідають параметру «ціна-якість»;
 •  Закріплення за кожним клієнтом персонального менеджера. Це дає змогу відчути переваги швидкого обслуговування, а також індивідуальний підхід, знання та задоволення потреб кожного.
 •  Швидка відправка замовлень, навіть у вихідний день. Кожен клієнт – важливий для нас;
 •  Гнучка система співпраці з клієнтами та партнерами;
 •  Сертифіковані курси по тейпуванню у реабілітації та спорті, подології, в естетиці та косметології, курси по організцації тренувального процесу, комплексного підходу фізичного терапевта.
 •  Широкий спектр консультаційних послуг після проходження курсів та інформаційна підтримка навчальної платформи МедіSCHOOL.

Сьогодні «Медіспорт» – це компанія, що є:

 •  Ексклюзивним представником провідних брендів;
 •  Здійснює прямі поставки товарів з Європи, Америки та Пд. Кореї;
 •  Надійним партнером для професійних спортсменів, тренерів, спортивних лікарів та реабілітологів;
 •  Динамічно розвивається – розширюємо співпрацю з провідними спортивними клубами та медичними навчальними закладами;

Нас вигідно виділяє серед інших:

 •  Найвища якість товарів та їх професійний підбір;
 •  Найкоротші строки доставки по усій Україні;
 •  Закріплення персонального менеджера за кожним клієнтом;
 •  Висококваліфіковані курси та семінари у різних містах України;

Стратегія «Медіспорт» включає в себе:

 •  Фокусування своїх зусиль на подальший розвиток та розширення співпраці з професійними та аматорськими спортивними клубами, фітнес центрами, провідними медичними освітніми та лікувально-профілактичними закладами по усій Україні;
 •  Розвиток заради того, щоб усі бажаючі отримали простий та зручний доступ до інформації про нові можливості у спортивній медицині, реабілітації, фізичної терапії, педіатрії, подології та ін.;
 •  Розвиток навчальної програми не лише у сфері спортивної медицини, реабілітації та фізичної терапії, а й подології, педіатрії та ін.

В наших планах, завдяки зусиллям нашої команди, впровадження нових послуг і подальше поліпшення сервісу для наших клієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб якісні товари у галузі спортивної медицини були зрозумілі та доступні, не лише професійним спортсменам та лікарям, а кожному, хто дбає про своє здоров’я та високі результати в усіх куточках України.

Цінуємо кожного, піклуємося про Ваше здоров’я та успіх завжди і всюди! Ми дбаємо про деталі, бо деталі формують успіх!

МЕДІСПОРТ – Ваш правильний вибір!

З нами стають ЧЕМПІОНАМИ!