Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Відгуки


Я  лікар-фізіотерапевт  вищої категорії. Працюю в Лікувально-реабілітаційному центрі для чорнобильців Укравтодору. Познайомилася з тренером п. Василем Бородицем на одному з медичних форумів-виставок у Києві чотири роки тому. Зацікавив зовсім тоді ще невиданий метод впливу на систему опори і руху. Так як п. Василь проводив безкоштовний семінар-демонстрацію, то мала змогу на собі відчути ефективність кінезіологічного тейпування. Перед першим проходженням курсів, крім коливань з приводу матеріальних затрат, були сумніви, відносно того, наскільки широко я зможу застосовувати метод у своєму закладі. Головний аргумент на користь - відчуття ефективності на собі і естетичні принади методу. Два роки, використовуючи тейпування, чекала другого рівня. Як тільки це з’явилося, вирішила пройти повторно і перший рівень.  І недаремно. Оскільки ця методика передбачає, в основному, все побачити, спробувати і відчути, то практика під наглядом тренера - це найсуттєвіше, як для мене. І масу нюансів, що не відчула за перший раз, або  не так зрозуміла, я відчула при повторному курсі. Багато питань зникли самі собою. Про тренера лише позитивні відгуки. Відчувається його професіоналізм у знанні людського тіла, анатомії і фізіології системи опори та руху, особлива підготовка з предмету кінезіологічного тейпування. Подача матеріалу чітка, доступна. Схвалюю акцент на виконанні тейпування кожним учасником курсів. Кожне наше виконання було перевірене тренером, вказані похибки.

Після першого тренінгу в 2011р. перед застосуванням тейпу пацієнтам, а також лікарям доводилося пояснювати що це, наводячи приклади кольорових стрічок на відомих спортсменах під час серйозних змагань. Зараз це все вже більш розкручено і проблема виникає інша. Спортсмени або ті, хто просто займається спортом, що приходять до мене на лікування, не мають своїх спортивних лікарів. Самі купують тейп і вважають, що самі можуть його спокійно використовувати.

Зараз я активно використовую тейп у роботі з пацієнтами, а також близькими людьми. Ефективно, дієво, доступно, красиво, протипоказів майже не існує!

Хоча інтернет повен відео з кінезіологічним тейпуванням, для достойного професійного його використання необхідні такі курси-тренінги. Так як я писала вище, основне тут - побачити, спробувати і відчути на собі. Відразу отримати оцінку від тренера, виявити помилки і спробувати знову. Все це можна зробити на тренінгу від «Медіспорт» з п. Василем Бородицем. Відносно планів на майбутнє з цим тренером, я з задоволенням візьму участь у курсах, що стосуються більше реабілітації, чисто спортивна тематика мені не зовсім підходить.

Дякую тренеру, дякую організаторам. Бажаю успіхів!

 


  Пендюр Елеонора Петрівна 00:00:00 11-30--0001