Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Відгуки

Курси з кінезіологічного тейпування

Я, Ольга, 31 рік, вчитель-реабіл ітолог, проходила курси 16-17 вересня 2017 року в Києві. Дуже задоволена професіоналізмом у викладанні курсів, це вже я вдруге відвідаю такі курси, маю дуже велику результативну роботу у використанні кінезіологічного тейпування, працюю з дітьми ДЦП. Дуже вдячна за курси, буду з задоволенням підвищувати свій рівень і надалі.


 Фещенко Ольга 12:55:12 09-18-2017

Кинезотейпинг.Курсы

Меня зовут Ирина. Я работаю врачом невропатологом. Хотела больше узнать о методике кинезотейпинга, видя возможность применения этого метода в своей практике. Увидела информацию о курсах на сайте Медиспорт. Предварительно получила от менеджеров подробную информацию о программе курсов, объёме изучаемого материала. Занятия проводились в соответствии с заявленной программой, хорошо освещены теоретические, базовые принципы и были отработаны практические навыки под постоянным наблюдением и участием тренера. Мне понравилась манера подачи материала тренером, его профессионализм. Курсы понравились и я могу смело рекомендовать данные курсы своим знакомым.


 Ирина 14:54:44 09-17-2017

Кинезиотейпирование курсы

Я спортивный врач, курсы очень познавательные и полезные. Много узнала нового, думаю в будущем продолжать обучение этому методу. Спасибо большое организаторам.


 Дудко Наталия 13:45:52 09-17-2017

Кинезиотейпинг

Меня зовут Кристина. Образование высшее. Работаю инструктором йоги. В своей деятельности я ищу разные варианты помощи людям, для меня важны именно безопасные методы. В интернете я нашла ваши курсы и решила попробовать. Предварительно ознакомившись с информацией в свободном доступе. Тренер и подача информации мне понравилась. Видно, что человек практик и во всем разобраться. Курс мне в целом понравился, хочу продолжать. Теперь я могу эффективней работать со своими клиентами и помогать близким. Я считаю , что эти курсы важные и эффективные. Хотелось бы в дальнейшем продолжать обучение в этом направлении.


 Кристина 13:19:53 09-17-2017

Кинезиотейпирование курсы

Курсы по кинезиотейпированию,16-17.09 .17 г.Киев. Весь материал подан расширено и интересно. Практика просто шикарно. Большое спасибо организаторам и лектору преподавателю Андрею. Обязательно буду на 2 уровне.


 Мильчевская Ксения 12:27:15 09-17-2017

Навчання кінезіотейпування липень 2017р

Мене звати Людмила Рассказова. Мені 46 років. За освітою я – сімейний лікар. У роботі часто стикалась з недостатністю традиційних методів лікування, шукала альтернативні методики лікування. Самотужки побувала опанувати методику кінезіотейпування. Коли менеджер «Медіспорт» запропонувала навчальні курси, я не сумнівалась, і одразу пішла. Враження від курсів – відмінне! Тренер – найкращий! Дуже гарно викладає матеріал. Таке навчання дуже важливе та необхідне для лікарів загальної практики. Багато корисної інформації, яка викладена цікаво, підкріплена гарною практикою! Всім лікарям загальної практики рекомендую таке навчання, а сама планую продовжити на ІІ рівні!


 Рассказова Людмила Київ 16:40:35 07-20-2017

Кинезио тейпирование 15-16.07.2017 Киев

Спасибо ребятам и Медиспорт, за очень познавательный семинар. Получил огромное количество полезной информации и самое главное, что ее можно эффективно применять при различных проблемах. Так же спасибо за классную дружескую атмосферу, люди умеют все организовать и научить.


 Сергей 08:57:39 07-16-2017

Кинезіотейпування 15-16.07.2017 Киїів

Дуже задоволений курсами,багато практичтих занять.Всім рекомендую - пригодиться кожному як не по роботі то вдома для своїх !


 Андрій 08:07:19 07-16-2017

Курси кінезіотейпування 24-25 червня 2017р м. Львів

Я Андрій Посікіра, вік 49 років, лікар невролог, фізіотерапевт. Працюю у психіатричній лікарні і Центрі допомоги учасникам АТО " Фенікс" у Львові. На нашій базі відбулися нещодавно дводенні курси. Перші я проходив у 2013 р.у Києві. Тренер Андрій допоміг мені вдосконалити техніку тейпування, вказав на типові помилки, навчив нових методик, ознайомив з приладами і новинками. Тейпую щодня. Вдячний за можливість професійного росту! Планую прийняти участь у другому рівні.


 Посікіра Андрій Львів 16:57:16 07-13-2017

Електростимулятор м'язів Compex

Зовсім недавно відкрила для себе новий та сучасний спосіб полегшення болю та судом, зняття набряків та розслаблюючого масажу. Трапилася неприємність – потрапила на операційний стіл з поперековою грижею. Спочатку, як і всі, пройшла період заживлення, а коли діло дійшло до реабілітації, стикнулася з ускладненням: повна втрата чутливості нижньої кінцівки, періодичні судоми та набряки. За словами лікарів – річ поширена, але для мене від того не набагато заспокійливіша. ЛФК, басейн та купа ліків – ось і все, що зазвичай радять пацієнтам в таких випадках.

Слова про те, що на відновлення знадобиться більше ніж півроку, мене не влаштовували, і я почала шукати альтернативні методи ефективної реабілітації. Саме тут на допомогу прийшли сучасні технології. Я і раніше чула про ЕМС (електроміостимуляцію), яку нині використовують фітнес-технології. Чула і про неймовірний ефект, який дає примусова стимуляція нервових закінчень. До рук мені потрапив портативний емс-стимулятор Compex, а доля звела зі справжніми фахівцями у сфері спортивних тренувань та відновлення. В результаті період повної реабілітації склав не більше трьох місяців. Окрім того, що прилад допоміг відновити чутливість в нозі (а за словами лікарів чутливість мала всі шанси не повернутися взагалі!), я мала можливість постійно підтримувати м’язи в тонусі, при тому, що спосіб життя в цей період був переважно лежачим. І повернулася я після хвороби не знесиленою і слабкою, а активною, бадьорою та готовою до повноцінного життя.

Переконана, що така річ має стати настільною в кожному домі, адже корисна вона буде всім: спортсменам, людям, які потребують реабілітації після хвороби, людям з хворою спиною, а також просто тим, хто приходить з роботи втомлений та бажає зробити собі розслаблюючий масаж.


 Світлана Яворська 13:49:09 11-05-2016