Редагувати
Біомеханічний тейп Dynamic Tape 5 см х 5 м бежевий з чорним тату
Біомеханічний тейп Dynamic Tape 5 см х 5 м бежевий з чорним тату
Біомеханічний тейп Dynamic Tape 5 см х 5 м бежевий з чорним тату
Біомеханічний тейп Dynamic Tape 5 см х 5 м бежевий з чорним тату
Біомеханічний тейп Dynamic Tape 5 см х 5 м бежевий з чорним тату
1 відгук(ів)
Код товару: DT 50TT
В наявності
663 грн.
Колір
Бежевий з чорним тату
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Dynamic Tape
Країна
Австралія і Океанія

DYNAMIC TAPE® – новий інструмент в арсеналі фізіотерапевта, лікаря, масажиста, фахівців реабілітаційної сфери. Це не білий спортивний тейп, і не еластичний кінезіотейп, це біомеханічний тейп, що пропонує принципово інший підхід разом з новим унікальним інструментом.

Доставка

Безкоштовно, при замовленні від 2500 грн.

Докладніше

Оплата

  • Оплата під час отримання товару
  • На карту банку
  • Безготівковий для юридичних та фізичних осіб
Докладніше

Знижки

Додаткові знижки на продукцію для студентів Медіschool

Докладніше

Повернення

Легке повернення

Докладніше

Сертифіковані курси кінезіотейпування

Власна експертна школа навчання спеціалістів

Опис

Dynamic Tape® доступний у двох кольорах: бежевий з бежевим татуюванням та бежевий з чорним татуюванням. Він розтягується набагато далі і не має жорсткої кінцевої точки, як кінезіологічні тейпи. Ця особливість і унікальні в'язкопружні властивості дозволяють йому працювати як банджі-шнур, впливаючи на важелі тіла з метою забезпечення сили уповільнення, поглинання навантаження і зменшення напруження на пошкоджені тканини.

Dynamic Tape® з чорним татуюванням – найпоширеніша версія біомеханічного тейпу. Він має дещо вищий рівень опору та віддачі, ніж тейп з бежевим тату. Застосовується:

  • при м'язових і сухожильних аплікаціях
  • у разі необхідності накопичення та вивільнення енергії, наприклад, на підошовній фасції
  • у разі необхідності силової допомоги, наприклад, при слабкості або неврологічному дефіциті
  • при довгих мультисуглобових аплікаціях, наприклад, у разі необхідності уповільнення розмаху

Dynamic Tape Original (динамічний тейп) застосовується при біомеханічному тейпуванні. Увага! Не кінезіотейп!

Біомеханічне тейпування базується на ґрунтовних клінічних засадах та дослідженнях, що містять велику доказову базу стосовно впливу навантаження та кінематики на патологію, фізіологію, функції та продуктивність. Динамік тейп був розроблений для вирішення проблем у спортивній медицині, а вже зараз стає важливим інструментом для лікарів усіх спеціальностей.

Цілі, а відповідно і властивості біомеханічного тейпу є цілком відмінними від кінезіологічних тейпів та жорстких спортивних тейпів. Надсильний пружний опір та віддача у поєднанні з можливістю 200% розтягнення та натяжки у 4-х напрямках дозволяють чинити опір і сповільнювати, зберігати енергію і сприяти рухам, не обмежуючи при цьому їх діапазон, що важливо під час спортивних виступів та у повсякденному житті. При цьому динамічний тейп має м'яку, дихаючу поверхню високої якості.

ДИНАМІК ТЕЙП - це революція у біомеханічному тейпуванні. Він призначений для:

  • Розподілення навантаження
  • Керування моделями руху
  • Керування функціональністю

Даний тейп призначений для аплікацій, направлених на функціональну допомогу травмованим, ослабленим з пошкодженою нервацією м'язам і сухожиллю, а також при аплікаціях, в яких задіяно декілька суміжних суглобів.

Динамічному тейпу з бежевим принтом (5см х 5м) властива менша віддача, тому він використовується на чутливих ділянках шкіри та у випадках делікатніших аплікацій.

ТАБЛИЦЯ ПОРІВНЯНЬ РІЗНИХ ВИДІВ ТЕЙПУ

 

DYNAMIC TAPE

Кінезіологічний тейп

Жорсткий

спортивний тейп

Матеріал

Нейлонова лайкра або перероблена лайкра

Бавовна або лайкра

Бавовняна сировина\ бавовна, може містити натуральний гумовий латекс

% витягування

>200%

140-180%

Не бажано

Жорстка кінцева точка натягування

Ні

Так

Ні

Опір і віддача

Сильний (подвійний шар, що становить від 10 до 15 кг)

Слабкий

Ні

Напрямок розтягування

Поздовжній і поперечний

Лише поздовжній

Ні

Положення аплікації тейпу

Короткими різаними смужками в ширину і в довжину

По довжині (як правило)

Нейтрально

Основний спосіб дії

Механічне розтягування, поглинання навантаження, допомога в русі

Нейрофізіологічний

Механічно-резистивний

Вторинний спосіб дії

Нейрофізіологічний

Механічно-резистивний\ резистивний з жорсткою кінцевою точкою натягування

Нейрофізіологічний

DYNAMIC TAPE можна застосовувати як окремо для складних технік обробки шкіри, так і в поєднанні з іншими методами тейпування.

!УВАГА Видаліть тейп негайно, якщо виникає свербіж, печіння, поколювання, подразнення, оніміння чи погіршення вказаних симптомів. Завжди консультуйтеся з лікарем або професійним фахівцем з тейпування.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ Не застосовувати на ослабленій, пошкодженій, з відкритими ранами, обпеченій сонячними опіками шкірі. Незначні пухирці можуть виникнути в ділянці нанесення на шкіру, внаслідок некоректного нанесення. Можливе виникнення нетипових алергічних реакцій.

Характеристики
Колір
Бежевий з чорним тату
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Dynamic Tape
Країна
Австралія і Океанія
Відгуки
Ірина 14.11.2022
Доброго дня! Хочу подякувати медіспорту за можливість замовляти тейпи. Користуюсь вже давно для зняття навантаження на сухожилля після травми. Дякуючи динамічним тейпам, могу ходити та займатися спортом.
Залиште відгук
Ваша оцінка
Корисні матеріали

Винахідниками Dynamic tape (динамік тейпу) стали фізіотерапевт Раян Кендрик та фізіотерапевт, лікар фізіотерапії та природничих наук Ільва Кендрик.

Ryan Kendrick

Раян отримав ступені бакалавра фізіотерапії та магістра фізіотерапії опорно-рухового апарату в університеті Квінсленду (Австралія). Його науковими керівниками були провідні експерти фізіотерапії, а саме: професори Гвендолін Джюл, Керолін Річардсон, Пол Ходжес, Мішель Стерлінг та Біл Вічензіно.

Досвід роботи Раяна Кендрика складається із двох частин: робота особистим фізіотерапевтом професійних спортсменів та приватна практика фізіотерапевта опорно-рухового апарату.

Одним із клієнтів Раяна Кендрика був тенісист Грег Руседскі, екс- четверта ракетка світу, фіналіст Відкритого чемпіонату США з тенісу у складі команди «Дрім Тім», яку заснував Пет Кеш заради повернення Руседскі до професійної кар`єри після серії спортивних травм. Тоді Руседскі внаслідок цих травм опустився з 4 на 73 місце в світовому рейтингу тенісистів. Спортивні журналісти пророчили йому завершення кар’єри. Проте, завдяки наполегливій праці, Грегові вдалося значно покращити свої фізичні можливості. Завдяки правильній програмі реабілітації спортсмену вдалося відновити сили, щоб відмінно справлятися з інтенсивними навантаженнями (на той час подача Руседскі була найшвидшою у світі). Грег Руседскі повернувся на вершину професійного спорту, піднявся по рейтингу та виграв ще кілька турнірів ATP впродовж наступних семи років своєї тенісної кар’єри.

Раян Кенрік також співпрацював з клубом по крикету графства Есекс, гравцями європейського турніру з гольфу та іншими спортсменами –учасниками олімпійських ігор, та Національних ігор Великої Британії.

Останнім часом Раян співпрацював із волейболістками - бронзовими призерками з пляжного волейболу республіки Вануату (Океанія). Раян також був викладачем клінічної фізіотерапії опорно-рухового апарату Гріффітського університету (Австралія).

Причиною дисфункцій м`язевих тканин є надмірне навантаження, а не біль

Усвідомлюючи, що причиною багатьох клінічних випадків дисфункції м’язових тканин є неправильне та/або надмірне навантаження, а не біль, Раян дійшов висновку, що тейпи, які існували на той момент в світі, були недостатньо ефективні. Вони не забезпечували механічної допомоги та не акумулювали додаткової енергії для зменшення навантаження на опорно-руховий апарат. Вони не мали можливості змінити біомеханічну модель руху без обмеження його діапазону, необхідного під час виконання вправ на тренуваннях.

В той же час Ільва Кендрик, випускниця університету Умео, працюючи в галузі комплексної фізіотерапії дітей в процесі лікування неврологічних захворювань, підтвердила переваги застосування тейпування для покращення функціональних рухових можливостей у цієї групи пацієнтів.

Ylva Kendrick

Після кількох років досліджень та розробок по вдосконаленню існуючих видів тейпів в 2010 року на ринок був випущений Dynamic tape (динамічний тейп), як альтернатива та доповнення до них.

Dynamic tape (динамік тейп) – це додатковий інструмент для лікування розтягнення зв’язок і м’язів, при надмірному навантаженні, перенапруженні та біомеханічних травмах, таких як: травма Ахіллового сухожилля, тенденопатія колінної чашечки, підошовному фасциїті, патології ротаторної манжети плеча, тенісному лікті, вивиху гомілки та ін. Dynamic tape (динамік тейп) можна успішно застосовувати в педіатрії, неврології, реабілітації і, навіть, лікуванні респіраторних захворювань.

Завдяки високій ефективності Dynamic tape (динамічного тейпу) за перші 12 місяців з появи на ринку Австралії, його почали застосовувати у Новій Зеландії, Норвегії, Швеції, Данії, Великій Британії, Німеччині, Чехії, Ірландії, Швейцарії, США, Канаді, Бельгії, Нідерландах Південній Африці. Кількість країн, де визнали ефективність Dynamic tape (динамік тейпу), постійно зростає і зараз становить близько 50-ти. В цих країнах все більше висококваліфікованих фахівців довіряють та успішно застосовують Dynamic tape (динамік тейп) у фізіотерапії, спортивній медицині, хіропрактиці, лікувальному масажі, реабілітації та ветеринарії.

Придбайте подарунковий сертифікат
Отримувати подарунки завжди приємно, але ще приємніше їх дарувати
Популярні товари
250 грн.
Колір
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Медіспорт
Країна
Україна
619 грн.
Колір
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Compex
Країна
Швейцарія
250 грн.
327 грн.
Колір
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
270 грн.
356 грн.
Колір
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
458 грн.
Колір
Розміри
7.5 см х5 м
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
310 грн.
Колір
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
1 855 грн.
Колір
Розміри
5 см х 32 м
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
423 грн.
Колір
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Towatek Korea
Країна
Південна Корея
407 грн.
Колір
Флуоресцентний жовтий
Розміри
5 см x 5 м
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
134 грн.
173 грн.
Колір
Розміри
5 см х 25 см
Кількість
10 шт.
Виробник
Nasara
Країна
Південна Корея
Наша продукція вирішує такі проблеми реабілітація пацієнтів з використанням найновіших методик