Техніка«Кінезіологічного тейпування»- це метод накладання еластичної плівки на м’язи, що грунтується на знаннях Кінезіологічної науки, яка вивчає рух тіла та взаємодію різних частин тіла під час руху. Оскільки м’язи не лише періміщають тіло у просторі, а й контролюють його лімфообіг, кровообіг, температуру тіла тощо, то порушення роботи цих систем призводить до ряду патологій.

Важливо розглядати наше тіло як  цілісну систему яка включає такі структури як шкіру, мязи, фасції, мередіани та інші форми, які є в постійній взаємодії між собою. Анатомічні знання та ретельна діагностика за допомогою анамнезу та тестування мязів, тестування еластичності шкіри та фасції,мають важливе значення для знаходження дисфункції, розглядаючи організм як єдине ціле.

Філософія цього методу є в синтонії з ідеєю що «функція формує орган». Наше тіло вказує на ці характеристики, тому що:

  • Рухається в гравітаційному полі і підчиняється законам біофізики.
  • Взаємодіє з навколишнім середовищем через механізми неуро-фізіологічного контролю.
  • Утримує внутрішню рівновагу «омеостаз» через функції аутоконтролю.

Техніка кінезіологічного тейпування грунтується на знаннях та принципах кінезіологічної науки, що вивчає рух тіла.Термін «Кінезіологічне тейпування» походить з двох слів:kinesio-рух, tape- клейка стрічка.

Завданням Кінезіологічне тейпування є отримання терапевтичного ефекту завдяки біомеханічній та сенсорній корекції, яка покращує мязеве скорочення,збільшує(покращує) амплітуду руху в суглобах , сприяє покращенню крово та лімфообігу,зменшує відчуття болю.

Використання техніки кінезіологічного тейпування дає можливість лікарю спортивної медицини,ортопеду,фізіотерапевту,масажисту використовувати новий підхід,не фармакологічний.

Наклеяний кінезіологічний тейп покращує мязеву та суглобову амплітуду руху і активує захисні властивості організму що сприяють виздоровленню.

Техніка Кінезіологічного тейпування грунтується на терапевтичнній концепції:сприяти вільному рухові, що дозволить мязезевій системі сприяти тілові до біомеханічного виздоровлення.Це є мотивом чому приділяється така велика увага функціонуванню мязів,біомеханіці,фізіології,анатомії.

 

26.09.2022