Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Тригерні точки

Таблиця тригерних точок – корисна інформація для правильного лікування больвих відчуттів. В таблиці тригерних точок чітко показано основні зони рефлекторної болі та конкретні точки зародження болю.

Багато людей страждають від болю в чутливих місцях м’язів, які ще називають тригерними точками або м’язовими вузлами.

Звичайно, терапія за допомогою тригерних точок не чудо  чи ліки від будь-якого болю, але у багатьох випадках це швидкий та безпечний спосіб допомогти побороти біль.

 

М'язові вузли (або міофасціальні тригерні точки– це невелика ділянка в м'язовій тканині, в якій відбувається спазм, що викликає рефлекторний біль в зоні відаленій від цього місця.

Біль та спазм у м'язах є дуже поширеним, і більшість пацієнтів звертаються за допомогою до лікарів саме з цієї причини . Вони можуть бути ключовою причиною головного болю (в тому числі і мігрені), болю в шиї, спині тощо.

Таблиця «тригерних точок» допоможе:

  • Швидко знайти тригерну точку;
  • Швидко знайти зону рефлекторного болю;
  • Продемонструвати пацієнту взаємозв’язок між зоною болю і болем у віддаленихтригерних точках .

Щоденний клінічний досвід тисяч масажистів, фізіотерапевтів та лікарів переконливо свідчить, про тісний взаємозв’язок тригерних точок та рефлекторного болю.

Таблиця є корисною для лікарів-фізіотерапевтів, масажистів, мануальних терапевтів.  Дані можна використовувати для масажу, а також для точного розміщення крос тейпів і кінезіологічних тейпів.

 

УкрРус