Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Тейпуємо «Маніпура»

   

Чакри - психоенергетичні центр в тонкому тілі людини.

Існує зв'язок між психічним і фізичним станам. Найбільше гнітять сонячне сплетіння неприборкані емоції: пристрасна любов, ревнощі, страх, гнів. Коли ви відчуваєте їх, ви відразу ж втрачаєте свої сили, ваші ноги більше не тримають вас, ваші руки тремтять, ви втрачаєте свідомість. Це означає, що ваше сонячне сплетіння вичерпало свої сили. Печаль, наприклад, діє на симпатичні шляхи, які при їх судинозвужувальний ролі, починають стискати артеріальну систему. Це стиснення, порушує, циркуляцію крові і, як наслідок, також травлення, дихання тощо.

Зона "сонячного сплетіння", вона ж епігастральна зона (в народі «центр спраги»), являє собою найбільше скупчення нервових волокон. Через чутливі волокна нервове збудження передається діафрагмі, ниркам, селезінці, шлунку, жіночій та чоловічій статевій системи, кишечнику, іншим внутрішнім органам. . Коли "сонячне сплетіння" працює правильно, органи дуже швидко відновлюються від стресу або напруги і починають функціонувати нормально.

Чи бувало з вами, що при сильному нервовому напруженні з'являється біль в зоні шлунку? Або розлад його самого? Це все наші емоції, що проектуються в зону "сонячного сплетіння".

Найбільш очевидною ознакою порушених функцій і атрофії "сонячного сплетіння" (зі східних практик) є великий живіт. Скупчення мертвих клітин, відходи процесів метаболізму і жирової тканини показує, що сонячне сплетіння в більшому або меншому розвитку стадії атрофії.

Стало бути, сонячне сплетіння може сприяти відновленню організму. Є безліч простих і складних методів для цього. Запропонуємо протейпувати цю зону.

 

В ході курсу естетичного тейпування ми детально розповімо Вам на що варто звернути увагу при нанесенні аплікації для досягнення максимальної ефективності стимуляції епігастрального центру. Залежно від нанесення можна контролювати апетит, поліпшити загальний самопочуття, зняти спазм шлунку і навіть полегшити дихання.

У розділі сайту Навчання ви знайдете більш детальну інформацію про найближчі курси - Розклад. Отримайте якісні навички тейпування з компанією Медіспорт!

УкрРус