Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Тейпування обличчя – нове слово в естетичній косметології

Краса врятує світ, це настільки вірно. Втім, жіноча краса не є вічною і страждає під впливом невблаганного часу. Жінки завжди шукали антивікові засоби і методи.

Не дивно, що голлівудські діви були готові продати душу за секрет вічної молодості. На щастя, Марлен Дітріх і Джоан Кроуфорд не доводилося закладати свою безсмертну душу - їх спасав звичайний клей. Актрисам підтягували шкіру, наклеюючи шовкові стрічки. В результаті, виходив ідеальний овал обличчя з гладкою шкірою, а самі стрічки були надійно приховані під перуками. І навіть зараз в просвітлений час ботоксу та пластичної хірургії, цей простий спосіб не втратив своєї актуальності.

У 1973 р. японській лікар Кензо Касе (Kenzo Kase) розробив нову методику тейпування для тіла, а пізніше спеціаліст з терапії обличчя і доктор наук зі стоматології Рейко Казки (Reiko Kazki) застосував тейпи для вирішення естетичних проблем обличчя та шиї.

У цій статті ми ознайомимо вас з відносно новим косметологічним методом збереження краси шкіри обличчя та шиї, а також усунення таких недоліків, як в`ялість обличчя та зморшок. Мова йде про естетичне тейпування для обличчя.

Як працює метод тейпування?

Сучасна косметологія пропонує широкий спектр методів ліфтингу шкіри обличчя. Тейпування – це безболісний і порівняно дешевий аналог дорогих і болючих косметичних процедур. Метод передбачає застосування бавовняної еластичної стрічки на обличчі чи інших ділянках тіла, надає ефект омолодження та ліфтингу, дозволяє позбавитися зморшок вдома швидко та ефективно.

Тейпи – це смужки, виготовлені з натуральної бавовни (отже ніякої алергії!). Вони мають підкладку на клейкій основі та легко закріплюються до обличчя та шиї. Ефект ліфтингу можна досягти за рахунок того, що стрічки утримують шкіру, а зморшки поступово розгладжуються. Тейпи також можна використовувати у домашніх умовах.

Дотримуйтесь цих декількох простих правил, щоб досягти бажаного результату:

  • Тейпи слід закріплювати тільки масажними лініями, оскільки кожна ділянка шкіри є унікальною і потребує різного ступеню інтенсивності натяжки тейпу. Саме тому, перед початком першого використання краще звернутися за консультацією до косметолога або спеціаліста з тейпування;
  • Перед процедурою очистіть, протріть та зволожте обличчя;
  • Тривалість аплікації залежить від ділянки шкіри, на якій закріплено тейп. У випадку глибоких зморшок, утримуйте тейп впродовж доби, а якщо йдеться про мімічні зморшки, то буде достатньо 30 хвилин.
  • По закінченню процедури, тейпи слід обережно зняти, щоб не пошкодити шкіру.

Переваги методу тейпування:

Цей метод є відносно новим в косметології і має витоки зі спортивної медицини. Його найбільшою перевагою є те, що це доступний та безпечний метод, щоб позбавитися зморшок без болю.

Є й інші переваги:

Ефективність – жодний із найдорожчих і розрекламованих кремів не може впоратися з тими проблемами, з якими може впоратися тейпування. Процедура допомагає впоратися із маленькими зморшками та розгладити навіть глибокі носогубні складки.

Доступність – навіть найдорожчі тейпи для косметичних процедур є значно дешевшими, аніж антивікові косметичні засоби, не кажучи вже про дорогі процедури ботоксу та ліфтингу для обличчя. Кінезіотейпування обличчя та шиї допомагає виглядати свіжою, не витрачаючи величезних сум грошей.

Безпечність – тейпування обличчя та шиї можливе навіть у випадку схильності до алергічних реакцій, оскільки тейпи виготовляються винятково із бавовни найвищої якості та не містять синтетичних матеріалів.

Естетичне кінезіотейпування – це сучасний та ефективний тренд в косметології та чудова альтернатива процедурам омолодження ботоксом та косметичній хірургії.

УкрРус