Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси по спортивному тейпуванні

Шановні клієнти, партнери та друзі компанії «Медіспорт»!

Ми раді повідомити, що 12 червня 2015 року у Львові відбулися сертифіковані  курси по спортивному тейпуванню.

Дякуємо за сприяння у проведенні курсів нашим партнерам – Центру подології «Здорова стопа» ( www.facebook.com/zdorovastopa ).

Учасниками курсів стали подологи, масажисти футбольних команд, тренери з фітнесу та реабілітологи. Курси провів наш постійний інструктор з кінезіологічного тейпування та нейром'язевого тейпування – п. Василь Бородиць. Він люб’язно ділився практичним досвідом, що становить понад 10 років, застосуванням різноманітних технік тейпування для лікування та профілактики спортивних травм.

Під час проведення курсів кожний учасник отримав найсучасніші матеріали: спортивний тейп Andover, підтейпник, самофіксуючийся еластичний бинт Powerflex, самофіксуючийся еластичний бинт Coflex, а також всі інші матеріали та засоби для виконання практичних завдань.

Василь Романович не тільки цікаво розповідав про особливості застосування тейпів в ході спортивних тренувань, у професійному спорті чи на аматорському рівні, але й показав новітні техніки тейпування при паталогіях зв’язок, суглобів та м’язів. Учасники мали змогу попрактикуватись у різних видах тейпування: еластичному, нееластичному, захисному, підтримуючому та ін. Також Василь Романович відповідав на запитання учасників, враховуючи специфіку їх професійної діяльності, та поділився випадками із особистого досвіду та професійної практики.

Завдяки злагодженій роботі та дружній атмосфері, кожний учасник отримав не лише унікальний досвід та практичні навики спортивного тейпування, а й позитивні емоції та можливість обмінятись думками стосовно спортивних травм, або патологій, лікування яких, було складним в процесі їхньої професійної діяльності.

Ми віримо, що  подальша професійна діяльність учасників неодмінно стане ефективнішою та успішнішою!

 

УкрРус