Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Спеціальні пропозиції

Купуєш електроди? - Скористайся можливістю заощадити і захистити свій Compex! 3 упаковки Самоклеючих електродів Easy Snap ™ та захисний футляр для моделей: COMPEX FIT 5.0, COMPEX SP 6.0, COMPEX SP 8.0 Зручні: Оптимальне використання електроенергії, для сесій стимуляції з високим р..
1 744 грн.1 236 грн.
Купи 4 упаковки електродів, отримай одну в подарунок! Зручні: Оптимальне використання електроенергії, для сесій стимуляції з високим рівнем інтенсивності, оснащені датчиком контролю, для кращої ефективності тренувань. Багаторазового використання: варіюється в залежності від типу ш..
1 780 грн.1 333 грн.
Тонізує м'язи, формує Ваше тіло, допомагає розслабитись та відновитись швидше. З усіма основними функціями електростимуляції і МІ технології, SP 2.0 є ідеальним партнером для спортсменів, що займаються активними тренуваннями 1 чи 2 рази на тиждень. Підвищить ваші пок..
14 241 грн.11 252 грн.
Оптимізує Вашу силу і витривалість, допомагає Вам швидше відновитись, уникати травм і лікує біль. Призначений для атлетів, що тренуються кожного дня, SP 8.0 є лідером по електростимуляції м’язів. Модульний та з можливістю підключення, SP 8.0 оснащений новою функцією МІ-авторівень, яка..
40 778 грн.32 999 грн.
ТАБЛИЦЯ ТРИГЕРНИХ ТОЧОК Таблиця триггерних точок – корисна інформація для правильного лікування больових відчуттів, де показано основні зони рефлекторного болю та конкретні точки зародження болю. Таблиця є корисною для лікарів-фізіотерапевтів, масажистів, мануальних терапевтів.  Д..
520 грн.421 грн.
Відображати:
Сортувати за:
УкрРус