Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Спеціальні пропозиції

Купуєш електроди? - Скористайся можливістю заощадити і захистити свій Compex! 3 упаковки Самоклеючих електродів Easy Snap ™ та захисний футляр для моделей: COMPEX FIT 5.0, COMPEX SP 6.0, COMPEX SP 8.0 Зручні: Оптимальне використання електроенергії, для сесій стимуляції з високим р..
1 744 грн.1 236 грн.
Купи 4 упаковки електродів, отримай одну в подарунок! Зручні: Оптимальне використання електроенергії, для сесій стимуляції з високим рівнем інтенсивності, оснащені датчиком контролю, для кращої ефективності тренувань. Багаторазового використання: варіюється в залежності від типу ш..
1 780 грн.1 333 грн.
Покращить Вашу силу, відновить об'єм м'язів, допоможе розслабитись та відновитись швидше. Маючи всі особливості електростимулятора SP 2.0, SP 4.0 також пропонує програми реабілітації, які можуть бути корисними для спортсменів, котрі часто стикаються з травмами та займаються активними..
21 756 грн.16 695 грн.
Покращить Вашу силу, відновить об'єм м'язів, допоможе розслабитись та відновитись швидше. Призначений для спортсменів, які займаються активними тренуваннями більш ніж тричі на тиждень, SP 6.0 включає всі можливості SP 4.0, але з безпровідними технологіями, які забезпечують повну своб..
32 135 грн.24 647 грн.
Для оптимізації витривалості і сили, якнайшвидшого відновлення, запобігання травм і лікування болю. Призначений для тих, хто інтенсивно і регулярно займається спортом в своїй повсякденній діяльності. SP8.0 є найкращим електростимулятором кросфіт-серії WOD. Легкий у використанні і моду..
46 658 грн.33 107 грн.
ТАБЛИЦЯ ТРИГЕРНИХ ТОЧОК Таблиця тригерних точок – корисна інформація для правильного лікування больових відчуттів, де показано основні зони рефлекторного болю та конкретні точки зародження болю. Таблиця є корисною для лікарів-фізіотерапевтів, масажистів, мануальних терапевтів.  Да..
520 грн.421 грн.
Відображати:
Сортувати за:
УкрРус