Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Спеціальні пропозиції

Купуєш електроди? - Скористайся можливістю заощадити і захистити свій Compex! 3 упаковки Самоклеючих електродів Easy Snap ™ та захисний футляр для моделей: COMPEX FIT 5.0, COMPEX SP 6.0, COMPEX SP 8.0 Зручні: Оптимальне використання електроенергії, для сесій стимуляції з високим р..
1 744 грн.1 236 грн.
Купи 4 упаковки електродів, отримай одну в подарунок! Зручні: Оптимальне використання електроенергії, для сесій стимуляції з високим рівнем інтенсивності, оснащені датчиком контролю, для кращої ефективності тренувань. Багаторазового використання: варіюється в залежності від типу ш..
1 780 грн.1 333 грн.
Розвиває Ваші м'язи, формує Ваше тіло, допомагає розслабитись. Призначений для людей, які тренуються щоденно, FIT 5.0 є кінцевим продуктом в асортименті нової лінійки, а також включає в себе бездротову технологію Compex. Дієвість та результативність FIT 5..
20 868 грн.16 695 грн.
Покращить Вашу силу, відновить об'єм м'язів, допоможе розслабитись та відновитись швидше. Маючи всі особливості електростимулятора SP 2.0, SP 4.0 також пропонує програми реабілітації, які можуть бути корисними для спортсменів, котрі часто стикаються з травмами та займаються активними..
20 868 грн.16 695 грн.
Кінезіо тейп TemTex використовується при: Болю в суглобах – спини, шиї, плеча, коліна. Динамічно фіксує та утримує суглоб. Болю в м’язах – хронічному напруженні, міозиті. Покращує тонус м’язів, крово- та лімфообіг. Після травм та операцій – для швидкого відновлення...
1 636 грн.1 400 грн.
Відображати:
Сортувати за:
УкрРус