Узнай первым

АКЦИИ
СКИДКИ
НОВОСТИ
 

«Кубок України UPC 2015. Пауерліфтинг. Жим лежачи. Тяга.»

3-4 жовтня 2015 року команда компанії «МЕДІСПОРТ» разом із своїми друзями, професійними лікарями, виступила партнером «КУБКУ УКРАЇНИ UPC 2015. ПАУЕРЛІФТИНГ. ЖИМ ЛЕЖАЧИ. ТЯГА.» і представила його учасникам та гостям безкоштовне кінезіотейпування та сеанси «тренування/відновлення» з електростимуляцією COMPEX. Кращим спортсменам компанія «МЕДІСПОРТ» також презентувала цінні призи. Допомагали нашій команді наші учні, яких ми навчали кінезіологічному тейпуванню, професійні лікарі – ортопеди, травматологи, реабілітологи, Андрій Кіфа, Сергій Зусько та Олексій Одинцов. Висловлюємо їм щиру подяку та бажаємо успіхів у їх професійній діяльності!

Для нас усіх, турнір став не лише феєричною подією у світі пауерліфтингу та спорту, але й подарував цікаві нові знайомства, дискусії та враження.

За «КУБОК УКРАЇНИ UPC 2015» приїхали позмагатись спортсмени з усієї України, як професійні пауерліфтери, так і аматори мали змогу спробувати свої сили. Вітаємо усіх переможців Турніру!

Висловлюємо щиру подяку усім шановним учасникам, суддям та гостям «КУБОК УКРАЇНИ UPC 2015» за організацію заходу на найвищому рівні! Особливу подяку висловлюємо Комітету Пауерліфтингу України та особисто президенту п. Богдану Вороб’ю, за можливість познайомитися з такою кількістю спортсменів. Ви – найкращі!

Бажаємо усім Вам щонайбільше здоров’я, усмішок, побільше таких турнірів і найголовніше – перемог!

Сподіваємось, що змогли принести  користь усім Вам.

Будемо вдячні за відгуки про роботу нашої команди.

З повагою, колектив компанії «МЕДІСПОРТ»

 

Укр Рус