NITA – Міжнародна Академія Тейпування NASARA

NITA – Міжнародна Академія Тейпування NASARA
Для лікарів та фахівців-практиків

 

Що таке NITA, про її завдання та підходи?

NITA – Міжнародна Академія Тейпування NASARA – професійна організація, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем опорно-рухового апарату за допомогою кінезіологічного тейпу. Навчання проводять висококваліфіковані викладачі-терапевти – фахівці з тейпування.

NITA надає знання, ресурси та підтримку і для професіоналів, і для пацієнтів, що шукають інформацію та лікувальні послуги.

Що таке методика тейпування?

Багато з Вас, можливо, не знайомі з терміном «методика тейпування». Тейпування включає в себе одну, або поєднання наступних особливостей:

Хто такі терапевти – фахівці з тейпування?

Фахівці з тейпування отримують спеціальну підготовку для діагностування та лікування різних дисфункцій і проблем опорно-рухового апарату. Багато терапевтів та лікарів інших спеціальностей можуть опанувати методику тейпування, як додаткову професійну підготовку до основного фаху, або в інших галузях, пов’язаних із оздоровленням \ відновленням здоров’я.

Курси з кінезіотейпування призначені для надання інформації та інструкцій, які максимізують вміння учасника використовувати методику тейпування. Мета курсів:

 

Видача сертифікату випускника Міжнародної Академії Тейпування NASARA.

Інструкція:

1. Після проходження курсу, адміністратор надає студентові інформацію від Міжнародної Академії Тейпування NASARA (Код курсу та ID студента).

2. Міжнародна Академія Тейпування NASARA реєструє інформацію в програмі сертифікації.

3. Студенти можуть перевірити інформацію про себе безпосередньо на веб-сайті Міжнародної Академії Тейпування NASARA і запросити сертифікат.

4. Оберіть країну (міжнародні телефонні коди) – ID студента (Номер сертифікату визначено адміністратором Вашого представництва Академії або інструктором) – Введіть Ваше ім’я англійською мовою – Надіслати

УВАГА! Якщо Ви не можете отримати доступ до Вашого сертифікату, будь ласка, зверніться до адміністратора Вашого регіонального представництва Академії.

 

Представництва Міжнародної Академії Тейпування NASARA

УкрРус