Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

МЕДІСПОРТ - бронзовий призер Національного бізнес-рейтингу України

Шановні клієнти, партнери та друзі компанії «МЕДІСПОРТ»

Нам приємно повідомити Вам, що компанія «МЕДІСПОРТ» отримала офіційне привітання від Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу – у загальнодержавному безкоштовному рейтингуванні підприємств «МЕДІСПОРТ» займає 48-му позицію серед ТОП-50 найуспішніших підприємств-імпортерів України у сфері зовнішньоекономічної діяльності з специфікацією «Текстильні матеріали, просочені, покриті або дубльовані; текстильні вироби технічного призначення». Згідно даного рейтингу за результатами діяльності у 2013-2014 роках наша компанія є бронзовим призером у категорії «Імпортер року». Почесне визнання Оргкомітетом Національного бізнес-рейтингу – це доказ того, що ми працюємо не лише заради власного розвитку, а здійснюючи відкриту офіційну економічну діяльність, ми працюємо на благо усіх нас та нашої держави – єдиної для усіх України.

Хочемо подякувати команді менеджерів «МЕДІСПОРТ», нашим клієнтам та партнерам за їх злагоджену і продуктивну роботу. Завдяки нашій з Вами, дорогі друзі, співпраці, ми отримали визнання у широкому колі споживачів та визнані однією з кращих компаній України.  

Рейтинг компанії «МЕДІСПОРТ» ще раз засвідчує про:

  • Високий рівень довіри наших клієнтів, партнерів та друзів;
  • Найвищу якість продукції (офіційні прямі поставки з Європи, Америки та Пд.Кореї);
  • Найкращу пропозицію ціна/якість товарів та послуг на ринку України;

Привітання з бронзою від Оргкомітету Національного бізнес-рейтингу це – стимул до подальшого розвитку заради нашого з Вами успіху та перемоги! Дякуємо усім за довіру!

УкрРус