Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Курси кінезіологічного тейпування. І рівень у м. Києві 28-29 квітня 2018 року

Нові знання – ключ до успіху і процвітання. В сучасному динамічному світі важливо постійно удосконалювати власні професійні навики, щоб іти в ногу з часом і сповна використовувати кожну можливість для виходу на новий рівень майстерності у власній справі. Саме такими новими можливостями скористались учасники курсів кінезіологічного тейпування, які відбулися у столиці України 28-29 квітня 2018 року.

Команда Медіспорт вже неодноразово доводила, що для нас на першому місті завжди – конкретні справи, а не слова, не лише теорія, а, передусім, практика. Учасники курсів – травматологи, спортивні лікарі, фахівці фізкультури та спорту скористалися можливістю дізнатися, у чому полягає секрет ефективності кінезіотейпу, якими є його переваги як немедикаментозної інноваційної методики у лікуванні складних дисфункцій м`язів та суглобів.

Окрім цього, кожний учасник курсів отримав всі необхідні матеріали для виконання практичних завдань по кінезіологчному тейпуванню.  Інструктор Андрій Кіфа натхненно ділився досвідом, розповідав про особливості застосування кінезіотейпу у конкретних клінічних випадках.

Закінчилися курси врученням дипломів із підписом інструктора. Ми щиро радіємо успіхам наших нових друзів, які відтепер зможуть допомогти своїм клієнтам відчути нову якість життя та щастя вільного руху без болю.

Хочете приєднатись до нас? Зробити це легко та швидко можна тут. Творіть успішне майбутнє сьогодні! Пам`ятайте, перший крок залежить лише від Вас.

УкрРус