Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Про компанію

Вас вітає компанія «МЕДІСПОРТ»

«Медіспорт» – одна з провідних компаній з продажу найсучасніших товарів для спортивної медицини, фізіотерапії та реабілітації.

Ми досягли значних успіхів за досить короткий проміжок часу. З моменту відкриття «Медіспорт», за сім років компанія пройшла шлях від простого преставника товарів спортивної медицини на ринку України до «Ексклюзивного представника» провідних брендів, таких як  NASARA (Korea), MEDISPORT (Italy), COMPEX (Swiss), ANDOVER (USA) та інші.

З 2017 року компанія Медіспорт є офіційним дистрибьютором електростимуляторів Compex в Україні.

Компанія також є лідером та не має аналогів в Україні у проведенні навчань революційно нових методик лікування у фізіотерапії, подології, спортивній медицині.

Унікальний асортимент продукції, раніше використовувався лише спортсменами і одержав у них широке визнання, тепер доступний також і для спортсменів-аматорів, любителів активного відпочинку і, навіть, стане у пригоді у побутовому вжитку.

Результат 7-річної праці повністю виправдовує місію нашої компанії – якісно та швидко задовольнити потреби найвибагливіших  клієнтів: спортсменів-професіоналів та аматорів, фахівців спортивної медицини та фізичної реабілітації, лікарів різних спеціалізацій та простих споживачів, які у повсякденному житті можуть застосувати наші товари.

Ключові переваги компанії «Медіспорт» – світові стандарти якості та інноваційність товарів, безпечність для здоров'я та високоефективність продукції.

Ми працюємо задля однієї мети – розкрити Ваш потенціал, подбати про Ваше здоров’я та зробити щоденне життя яскравішим. 

 

Наші пропозиції

 • Пропонуємо найширший асортимент найсучасніших товарів спортивної медицини, реабілітації та фізіотерапії;
 • Інноваційні технології та ексклюзивна продукція в галузі спортивної медицини, реабілітації та фізіотерапії;
 • Продукція відповідає міжнародним стандартам якості та володіє відповідними сертифікатами;
 • Всі товари підібрані дуже ретельно та відповідають ціна-якість;
 • Закріплення за кожним клієнтом персонального менеджера. Це дає змогу відчути переваги швидкого обслуговування, а також індивідуальний підхід, знання та задоволення потреб кожного.
 • Швидка відправка замовлень, навіть у вихідний день. Кожен клієнт – важливий для нас;
 • Гнучка  система співпраці з клієнтами та партнерами;
 • Сертифіковані курси по кінезіологічному тейпуванню у реабілітації та спорті, подології, кінезіологічному тейпуванню в естетиці та косметології. Проводить Кіфа Андрій Миколайович - спеціаліст з фізичної реабілітації, реабілітолог. Дипломований спеціаліст Школи кінезіотейпування "KinesioCourse", Школи MTC. У 2003 році з відзнакою закінчив Національний університет фізичного виховання і спорту України, факультет фізичної реабілітації та спортивної медицини за спеціальністю «Спеціаліст з фізичної реабілітації», у 2004 році закінчив магістратуру за пеціальністю «Фізична реабілітація при конкретних захворюваннях».
 • Широкий спектр консультаційних послуг після проходження курсів та інформаційна підтримка від викладача; 

 

Наше сьогодення та майбутнє

Сьогодні «Медіспорт» – це компанія, що є:

 • Ексклюзивним представником провідних брендів;
 • Здійснює прямі поставки товарів з Європи, Америки та Пд. Кореї;
 • Надійним партнером для професійних спортсменів, тренерів, спортивних лікарів та реабілітологів;
 • Динамічно розвивається – розширюємо співпрацю з провідними спортивними клубами та медичними навчальними закладами;

Нас вигідно виділяє серед інших:

 • Найвища якість товарів та їх професійний підбір;
 • Найкоротші строки доставки по усій Україні;
 • Закріплення персонального менеджера за кожним клієнтом;
 • Висококваліфіковані курси та семінари у різних містах України;

Майбутнє «Медіспорт»:

 • Фокусуємо свої зусилля на стратегії подальшого розвитку та розширення співпраці з професійними та аматорськими спортивними клубами, фітнес центрами, провідними медичними освітніми та лікувально-профілактичними закладами по усій Україні;
 • Ми розвиваємося заради того, щоб усі бажаючі отримали простий та зручний доступ до інформації про нові можливості у спортивній медицині, реабілітації, фізіотерапії, педіатрії, подології та ін.;
 • Активно відвідуємо провідні виставки у Європі для вивчення ринків нових товарів та можливостей для реабілітації та фізіотерапії, розширення асортименту продукції;
 • Активно розвиваємо навчальні програми не лише у сфері спортивної медицини, реабілітації та фізіотерапії, а й подології, педіатрії та ін.

В наших планах, завдяки зусиллям нашої команди, впровадження нових послуг і подальше поліпшення сервісу для наших клієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб якісні товари у галузі спортивної медицини були зрозумілі та доступні, не лише професійним спортсменам та лікарям, а кожному, хто дбає про своє здоров’я та високі результати в усіх куточках України.

Завдяки передовим науковим знанням, інноваційній продукції та зобов’язанням перед своїми клієнтами, компанія «Медіспорт» дбає про швидке рішення Ваших проблем і досягнення Ваших найвищих результатів у спорті, Ваш розвиток та зростання Ваших успіхів! Ми дбаємо про деталі, бо деталі формують успіх!  Ваш успіх – наша найкраща нагорода!

Цінуємо кожного, дбаємо про Ваше здоров’я та успіх завжди і всюди!

 

МЕДІСПОРТ – Ваш правильний вибір! З нами стають ЧЕМПІОНАМИ!

 

УкрРус