Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Курси кінезіологічного тейпування у місті Києві 9 – 10 грудня 2017 р.

Цілеспрямовані, креативні, справжні майстри своєї справи, які прагнуть постійного розвитку та удосконалення своїх професійних навичок, завжди хочуть вивчати нові методики лікування, щоб подарувати своїм клієнтам повноцінне, здорове, вільне від болю життя.

Саме такі люди стали учасниками курсів кінезіологічного тейпування від команди «МЕДІСПОРТ», які були проведені у місті Києві 9-10 грудня 2017 року.

Традиційно, учасники наших курсів мали можливість випробувати переваги інноваційної методики кінезіотейпування у лікуванні складних діагнозів та патологій м`язів та суглобів, з якими було важко впоратися у щоденній практиці.

Справи важливіші, ніж слова, доводить своїм багаторічним досвідом реабілітолог, спеціаліст кінезіологічного тейпування, Кіфа Андрій Миколайович. Кожен учасник отримав можливість поставити спеціалісту свої запитання, що стосувалися особливостей застосування кінезіотейпу у конкретних прикладах щоденної лікувальної практики. Окрім цього, всі присутні отримали необхідні матеріали для якісного виконання практичних завдань, щоб на власному досвіді переконатись у ефективності цієї методики.

Завершилися курси врученням сертифікатів, що засвідчують їх проходження і підтверджують знання та навики, які здобули учасники.

Ми віримо, що ці знання відкриють власникам сертифікатів нові професійні можливості та горизонти. А найголовніше – шлях до здорового, а значить і успішнішого, щасливішого життя ще більшій кількості їхніх вдячних клієнтів.

Не пропустіть наступної зустрічі, адже команда «МЕДІСПОРТ» відкриває таємницю успіху справжнім друзям…

Можливо, це саме Ви?

УкрРус