Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Курси по кінезіологічному тейпуванню. Київ 28-29 серпня 2015 року.

Дорогі наші друзі, партнери та колеги!

Ці вихідні, 28-29 серпня 2015 року, знову були сповнені новими цікавими зустрічами та знайомствами. Команда фахівців компанії «МЕДІСПОРТ» провела чергові сертифіковані курси кінезіологічного тейпування у м.Києві.

Учасники курсів, фахівці з різних напрямків медицини, натхненно та захоплено слухали лекцію нашого постійного інструктора з кінезіологічного та нейром’язевого тейпування, Василя Романовича Бородиця. Кожний з учасників отримав багато нових корисних знань про нову сучасну методику у галузі спортивної медицини, реабілітації та фізіотерапії. Василь Романович, не лише легко та захоплююче розкривав секрети та особливості кінезіологічного тейпування, але й приділяв якомога більше уваги демонстрації практичного застосування методики: показував різні техніки тейпування на певних групах м’язів, розповідав, як швидко та надійно усунути сильний біль при травмах м’язових тканин. Всі присутні працювали дуже злагоджено та ефективно. Кожен, не лише отримав цінний досвід та практичні навики тейпування, а й прагнув відчути ефект дії кінезіологічного тейпу на власних м’язах.

Учасники курсів залюбки обмінювалися досвідом, думками щодо ефективнішого лікування складних діагнозів, які траплялись у їхній щоденній професійній практиці. Атмосфера в колективі була гармонійною, позитивною та дружньою.

По завершенні курсів, їх учасники стали щасливими власниками підтверджуючих сертифікатів із підписом інструктора.

Ми переконані, що кожен із наших нових друзів-учасників відкрив для себе нові можливості ефективного лікування опорно-рухового апарату, а. новий досвід стане запорукою їхнього власного успіху.

Компанія «МЕДІСПОРТ» бажає усім своїм друзям та партнерам процвітання та благополуччя на професійній ниві!

 

УкрРус