Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Кінезіологічне тейпування в подології - сертифіковані курси в м. Києві

Дорогі наші друзі, партнери та колеги!

27 серпня 2015.року у славному місті Києві відбулися наші чергові курси по кінезіологічному тейпуванню у подології. Для нас та наших нових друзів, спеціалістів-подологів з усієї України, це були нові приємні знайомства, дискусії, враження, та безперечно цікавий обмін досвідом. Під час навчання учасники прослухали цікаву, інформативну лекцію про застосування сучасної інноваційної методики кінезіологічного тейпування у подології.та отримали практику по її застосуванню у лікуванні різних патологій стоп та ніг. Власним практичним досвідом ділився наш постійний інструктор з кінезіологічного та нейром’язевого тейпування, Василь Романович Бородиць, який успішно практикує застосування даної методики в Італії вже понад 10 років.

Кожен учасник працював максимально зосереджено, прагнув запам’ятати всі секрети ефективного лікування плоскостопості та інших складних діагнозів, таких як Вальгусна деформація 1-го пальця ноги. Василь Романович легко, по-дружньому спілкувався з усіма присутніми, підказував нюанси ефективного кінезіотейпування у подології, виправляв помилки учасників, демонстрував різні техніки тейпування, словом, знаходив індивідуальний підхід до вирішення проблем і питань, які ставили наші учасники.

По завершенню курсів учасники отримали цілий спектр практичних навичок кінезіологічного тейпування у подології та отримали підтверджуючі сертифікати про проходження навчання.

Ми впевнені, що цінний досвід, навики та знання, які здобули наші учасники – це невичерпне джерело їхніх нових унікальних можливостей. Все це безперечно важлива деталь у формуванні успіху та професійного зростання наших учасників разом з компанією «МЕДІСПОРТ».

 

УкрРус