Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

26-27 березня 2016 курси кiнезiотейпування Київ

Дорогі друзі!

Компанія «МЕДІСПОРТ» дякує усім учасникам «Курсів кінезіологічного тейпування», що пройшли у м. Києві 26-27 березня 2016 року, за активність, дружність та професіоналізм.

Цього разу курси відвідали реабілітологи, масажисти, дитячі неврологи. Словом, професіонали, які не зупиняються, а прагнуть і далі професійно розвиватись та вдосконалювати практичні вміння та навики, опановують новітні методики лікування.

Наш постійний інструктор пан Василь Бородиць натхненно ділився секретами інноваційної не медикаментозної методики кінезіотейпування, яку успішно практикує понад 10 років у Європі. Він, як завжди, застосовував індивідуальний підхід до кожного, доносив своїм слухачам не лише теоретичну інформацію, а передовсім, надавав перевагу практиці та тонкощам застосування кінезіологічного тейпу на різних групах м’язів для ефективного лікування різноманітних захворювань опорно-рухового апарату.

Сертифікати, які наші учасники отримали по завершенні курсів, засвідчують світовий інноваційний досвід, який стане новим кроком до професійного самовдосконалення. А ще з 2016 року учасники наших курсів мають можливості додатково отримати МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ ІНТЕРНАЦІОНАЛЬНОЇ ШКОЛИ ТЕЙПУВАННЯ NITA , який визнається за кордоном.

Окрім того, нові друзі-учасники, котрі стали частиною команди «МЕДІСПОРТ», тепер зможуть повернути радість здорового, активного життя ще більшій кількості людей, які цього прагнуть.

То ж, не пропустіть наступного шансу приєднатись до нас, адже ми знаємо секрет успіху у лікуванні опорно-рухового апарату і не тільки, і чекаємо справжніх професіоналів, аби відкрити їм цю таємницю… можливо, це саме ВИ?

 

УкрРус