Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

21 грудня сертифіковані курси кінезіологічного тейпування в подології

21 грудня 2015р. у м.Києві відбулися чергові сертифіковані курси кінезіологічного тейпування в подології від компанії «МЕДІСПОРТ». Учасниками курсів стали подологи з усіх куточків України. Незважаючи на те, що всі вони вже є успішними професіоналами своєї справи, ці цілеспрямовані люди прагнуть постійно відкривати для себе нові інноваційні методики у лікуванні складних діагнозів, удосконалювати власні вміння та підвищувати рівень своєї кваліфікації.

Наші учасники опонували ефективну методику кінезіотейпування, що допоможе щвидко та надійно усунути дискомфорт та наслідки таких складних проблем, як Вагульсна деформація 1-го пальця ноги, п’яткова шпора, плоскостопість та інших. Окрім цього, кожен учасник мав змогу поставити лектору свої запитання стосовно застосування кінезіотейпування в конкретних клінічних випадках, з якими зустрічались наші учасники у своїй професійній діяльності. По суті, це була дуже цікава, захоплююча та жвава дискусія у доступній та неформальній формі.

Лектор, Василь Бородиць, ділився своїми знаннями, багатим досвідом, прагнув допомогти та дати корисні поради, доклав всіх зусиль, щоб співпраця була максимально ефективною, корисною, але, водночас, дуже легкою для сприйняття та розуміння. Саме в цьому і є «родзинка» його індивідуального підходу, який Ви відчуєте, завітавши на курси і приєднавшись до команди «МЕДІСПОРТ». Також Ви отримаєте підтверджуючі сертифікати із підписом інструктора, які всі наші учасники отримують після завершення курсів.

То ж, не пропустіть наступного шансу приєднатися до нашої команди, адже ми знаємо таємницю успіху, котру відкриємо саме Вам, тому що цінуємо справжніх друзів і працюємо заради Вашого успіху.

 

УкрРус