Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

18 -19 грудня курси кінезіотейпування

Дорогі друзі!

Команда фахівців компанії «МЕДІСПОРТ» 18–19 грудня 2015р. у м. Києві провела чергові сертифіковані курси по кінезіологічному тейпуванню, які стали вже за традицією також і новими цікавими, незабутніми зустрічами з обміном досвідом усіх учасників.

Учнями на курсах були масажисти, реабілітологи, спортивні лікарі, котрі є не лише фахівцями у професійній діяльності, але і прагнуть постійно підвищувати рівень кваліфікації, набувати нові знання та отримати унікальний європейський досвід. І все це – в атмосфері неформального, дружнього, невимушеного спілкування із нашим постійним інструктором з кінезіологічного та нейром’язевого тейпування Василем Романовичем Бородицем.

Всі учасники, котрі також стали нашими друзями, не лише опанували найсучаснішу інноваційну не медикаментозну методику тейпування у лікуванні різноманітних захворювань опорно–рухового апарату, а й відчули всі переваги індивідуального підходу, який застосовує інструктор. Головна мета такого підходу полягає в тому, щоб учні опанували тонкощі практичних навиків застосування технік кінезіотейпування на різних групах м’язів, а також опрацювали конкретні нюанси наклеювання кінезіологічного тейпу відповідно до конкретних діагнозів, з якими їм доводилось зустрічатися у повсякденній професійній діяльності.

Для якісного виконання практичних завдань учасники отримали всі необхідні матеріали, щоб на власному практичному досвіді переконатися у ефективності методики та зрозуміти,  у чому ж секрет дії тейпу.

Підтверджуючі сертифікати про проходження курсів дадуть можливість нашим новим друзям–учасникам відкрити для себе нові професійні можливості. І найголовніше – повернути радість вільного руху та здорового життя ще більшій кількості своїх вдячних клієнтів.

 

УкрРус