Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси кінезіологічного тейпування, 17-19 серпня 2018 року у м. Києві

Біль у суглобах та м`язах так часто завдає дискомфорту, заважає вільно рухатися, вести активне життя і, навіть, відпочивати. Методика кінезіологічного тейпування це – ефективне рішення проблеми. В цьому переконалися учасники сертифікованих курсів кінезіологічного тейпування, які відбулися 17-19 серпня 2018 року у м. Києві.

Нові знання це – ключ до нових можливостей, а отже, професійного розвитку, вдосконалення вмінь та навичок. Саме тому, спортивні лікарі, неврологи, лікарі сімейної медицини, масажисти, реабілітологи - професіонали своєї справи, які відвідали цей курс вивчили різноманітні методики корекції, розслаблення та відновлення сили м`язів. А найважливіше – здобули практичні навики застосування кінезіотейпу в ортопедії, травматології, неврології, педіатрії.

Тепер наші учасники ще ефективніше зможуть лікувати такі складні патології як: міжреберну невралгію, неврит лицьового нерва, бурсит суглобів, неврит ліктьового нерва та багато інших діагнозів, які на тривалий час позбавляють радості вільного руху.

Не лише слова, а реальні справи забезпечують найкращий результат – впевнений інструктор Андрій Кіфа. В процесі навчання він демонстрував різні техніки нанесення кінезіологічного тейпу на м`язи та суглоби, відповідав на численні запитання учасників, уточнював деталі того, як найефективніше застосувати лікувальні властивості тейпування в умовах конкретного випадку чи ситуації із щоденної професійної практики учасників курсу.

Після завершення навчання всі учасники отримали дипломи, які засвідчують його проходження.

Ви цілеспрямовані, активні, прагнете постійного вдосконалення, професійного розвитку та змін на краще?, тоді Вам обов`язково варто приєднатися до нас наступного разу. Вибір за Вами, адже здійснити перший крок до успіху так легко…

УкрРус