Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Навчання від "Медіспорт" у місті Запоріжжя. Курс "кінезіологічне тейпування" 17-18.11 2018

Постійно вчитися, наполегливо працювати над удосконаленням власних вмінь, навичок, здібностей, щоб досягти успіху і стати кращими для своїх клієнтів. Саме так думають і діють професіонали, які відвідали навчання від "Медіспорт" у місті Запоріжжя. Курс "кінезіологічне тейпування", який відбувся 17 -18 листопада 2018 року.

Обмін думками, досвідом, спільний пошук найефективніших рішень лікування складних проблем м`язів та суглобів за допомогою методики кінезіологічного тейпування.... і все це у дружній атмосфері затишку та гармонії. Саме тому, час минав невблаганно швидко, а учасники прагнули встигнути якомога більше: ставили інструкторові запитання, просили поради, уважно слухали і старанно виконували практичні завдання - нанесення кінезіотейпу на різні групи м`язів та суглобів.

Андрій Миколайович Кіфа надавав вичерпні відповіді, консультував, допомагав, підказував, ділився досвідом заради того, щоб учасники курсу відкрили для себе переваги кінезіотейпування і найголовніше - вміли правильно застосовувати методику у своїй подальшій професійній практиці.

Теорія це - важливо, але 80% навчання від компанії "Медіспорт" становить практика! Кожен учасник має можливість відчути секрет дієвості кінезіотейпування на власній шкірі у прямому сенсі цього слова, адже всі матеріали, які необхідні для виконання практичних завдань, вже входять у вартість курсу.

Завершальною частиною курсів є вручення дипломів із підписом інструктора, які засвідчують їх проходження, а також спільна світлина на згадку. Звісно ж, це не головне, тому що найважливіше, що наші нові учасники доповнили власну скарбничку професійного досвіду для успішної боротьби з недугами, які суттєво обмежують життя тих їхніх клієнтів, для кого вільний рух без болю це - найзаповітніша мрія. 

Ви теж мрієте саме про це?, шукаєте шлях подолання недуги, або ж усунення її наслідків?, понад усе прагнете повернутися до активного, здорового, а значить вільного життя? тоді, не зволікайте, тому що вихід є!.

Варто наважитися зробити перший крок, ставши учасником нашої наступної зустрічі в місті Києві 14-15.12.

УкрРус