Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси - Кінезіологічне тейпування в подології - м. Львів

Шановні друзі, колеги та партнери!

І знову гостинний Львів! І знову плідна співпраця з нашими постійними партнерами Центр подології «Здорова стопа» . 17 серпня 2015 у Львові – це нові цікаві та незабутні зустрічі!

Цього разу колектив компанії «Медіспорт» провів сертифіковані курси кінезіологічного тейпування у подології.

Спеціалісти–подологи, які стали учасниками курсів, отримали цінні знання про нову інноваційну, безмедикаментозну методику лікування різних захворювань стоп та ніг. Всіх присутніх захопила маса нової та цікавої інформації від нашого постійного інструктора з кінезіологічного та нейром'язевого тейпування, Василя Романовича Бородиця. Він дуже доступно ділився відомостями та секретами про особливості застосування кінезіологічного тейпування у подології.

Учасники, разом з прослуховуванням лекції, в дружньому колективі обговорювали ефективне та швидке лікування різноманітних складних патологій стоп та ніг, які траплялись у їхній професійній діяльності. Отримали практичні навики наклеювання кінезіологічного тейпу. Василь Романович приділяв максимально багато уваги практичним заняттям із кожним учасником – підказував, виправляв неточності, допомагав застосувати нову методику. Адже саме нові практичні вміння – запорука успіху кожного учасника курсів.

По завершенні курсів, їх учасники отримали підтверджуючі сертифікати з особистим підписом інструктора.

Ми впевнені, що тепер наші нові друзі, не лише підвищили власний кваліфікаційний рівень та розкрили новий потенціал, а й отримали джерело нових можливостей для зростання на професійній ниві. А наша плідна співпраця з ними тільки починається .

 

УкрРус