Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси кінезіологічного тейпування в Києві 16 -17 вересня 2017 р.

Обмін досвідом, цікаві ділові зустрічі, багато корисної інформації, а найголовніше здобуття нових практичних навиків для удосконалення власної професійної майстерності. Все це мали можливість оцінити та спробувати власноруч учасники сертифікованих курсів кінезіологічного тейпування, що відбулися цими вихідними днями у Києві.

Наші учасники не лише дізналися про теоретичні особливості інноваційної методики кінезіотейпування у лікуванні складних патологій м`язів та суглобів, а й змогли переконатися у ефективності кінезіологічного тейпу на «власній шкірі» у прямому сенсі.

Завдяки неформальній атмосфері «живого спілкування», що вже перетворилась на добру традицію, кожен учасник ставив лекторові свої питання, мав можливість обговорити різноманітні нюанси застосування тейпу в конкретних випадках, що траплялися у його професійній діяльності.

Саме тому, що команда «Медіспорт» надає перевагу справам, а не словам, лектор Андрій Кіфа натхненно ділиться власним практичним досвідом, дбайливо показує різні техніки застосування тейпу на різних групах м`язів та суглобів. Всі, хто присутній на курсах, отримують необхідні матеріали для виконання конкретних практичних завдань.

Завершилися курси врученням сертифікатів з підписом інструктора, що засвідчують проходження таких курсів.

Віримо, що ставши нашими друзями, учасники курсів не просто підвищили рівень власної майстерності, знайшли додатковий спосіб лікування та запобігання виникненню травм, патологій, а й подарують можливість вільного руху та здорового життя ще більшій кількості своїх клієнтів.

Адже Ваш успіх – наша найвища нагорода!

УкрРус