Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси кінезіологічного тейпування у Києві

Нові зустрічі, цікаві знайомства, обмін досвідом у дружній атмосфері, ще більше нових друзів – майстрів своєї справи. Все це - сертифіковані курси кінезіотейпування, що відбулися 15 -16 липня 2017 у місті Києві.

 За доброю традицією, учасниками курсів стали цілеспрямовані люди, що прагнуть постійно здобувати нові знання, впевнені, що самовдосконалення  це – запорука не лише успішної практики,  а й шлях до вільного руху та повернення  здорового життя для ще більшої кількості їхніх клієнтів.

«Медіспорт» своєю діяльністю доводить, що для нас справи важливіші за слова.  Учасники курсів у неформальній, легкій атмосфері не лише відчули ефект застосування тейпу і переконались у його дієвості на власному досвіді в процесі проведення практичних занять, а й ставили лектору численні запитання щодо застосування тейпу в конкретних клінічних випадках, що траплялися в їх повсякденній практиці.

Саме тому, час проведення курсів минув блискавично та з користю для всіх присутніх, які мали змогу дізнатися про переваги кінезіотейпування – нової інноваційної методики у фізіотерапії та реабілітації у лікуванні складних діагнозів м`язів та суглобів. А найголовніше – отримати практичні навики застосування кінезіологічного тейпу на різних групах м`язів.

Завершилися курси врученням дипломів із особистим підписом інструктора.

Віримо, що ставши частиною  дружньої команди Медіспорт, Ви отримали ключ до досягнення нових звершень у професійній діяльності,  житті та спорті.

А ми відкриваємо таємницю успіху лише справжнім друзям! Можливо, наступного разу це будете саме ВИ!

Приєднуйтесь до нас вже сьогодні у соціальній мережі фейсбук

 

 

 

УкрРус