Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси по кінезіологічному тейпуванні

Ми раді повідомити всім, що 13 -14 червня 2015 р. у Львові успішно відбулися чергові сертифіковані курси по кінезіологічному тейпуванні. Цього разу ми провели курси спільно з нашим партнером - Центром фізичної реабілітації «Формула руху» www.formula-rukhu.com.ua ). Учасниками курсів стали лікарі, реабілітологи, масажисти, тренери фітнесу.

Курси провів наш постійний інструктор з кінезіологічного тейпування та нейром'язевого тейпування – п. Василь Бородиць. Він люб’язно ділився своїм практичним досвідом, що становить понад 10 років, застосуванням різноманітних технік тейпування.

 Під час проведення курсів панувала доброзичлива дружня атмосфера. Василь Романович легко, доступно, надзвичайно цікаво розповідав та демонстрував найсучасніші техніки тейпування на різних групах м’язів. А його захоплення методикою надихало учасників на практичні дії, оскільки кожний прагнув особисто відчути ефект застосування кінезіо тейпу.

Учасники отримали для практичних занять кінезіологічні тейпи та всі необхідні матеріали та засоби для самостійного застосування знань та завдань, отриманих на курсах. Крім того, кожен мав змогу додатково опрацювати із викладачем конкретні нюанси наклеювання та застосування тейпу, задати запитання відповідно до власної професії та сфери практики.

По завершенні курсів, учасники стали власниками підтверджуючих сертифікатів і опанували правила тейпування, але найголовніше – отримали знання, практичні навики та новий унікальний досвід.

Ми віримо, що завдяки навчанню,загальній позитивній атмосфері та приємним емоціям, подальша професійна діяльність учасників (а тепер і наших друзів!) неодмінно стане ефективнішою та успішнішою!

 

УкрРус