Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Кінезіологічне тейпування в подології - курси в м. Одеса.

Друзі, нам приємно повідомити, що 4 серпня 2015 року в м. Одесі успішно відбулись сертифіковані курси з кінезіологічного тейпування в подології.

Учасники курсів – спеціалісти-подологи отримали нові цікаві знання, унікальний досвід та додаткові можливості для самовдосконалення. Курс складався не лише з теорії, але й великої частини практичних завдань.

Спочатку інструктор з кінезіологічного та нейром'язевого тейпування, Василь Романович Бородиць, коротко розповів про історичний розвиток та особливості методики кінезіотейпінгу. А також, охарактеризував різні техніки накладення та розрізу тейпу при різних діагнозах.

Під час практичної частини курсу учасники охоче опановували різні техніки тейпування при лікуванні патологій стоп та ніг та випробували ці техніки на різних типах м’язів. Окрім цього, учасники опрацювали методи кінезіотейпування при таких складних випадках в подології, як вальгусна деформація 1-го пальця, п’яткова шпора та ін.

Кожен учасник мав можливість поспілкуватись із Василем Романовичем, питав поради, ставив йому свої запитання. По завершенню курсів учасники отримали підтверджуючі сертифікати про їх проходження з підписом інструктора.

 

УкрРус