Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Курси по кінезіологічному тейпуванні 2-3 серпня в Одесі

Друзі, команда фахівців компанії «МЕДІСПОРТ» рада повідомити, що 2-3 серпня 2015 року в сонячному місті Одесі успішно відбулися сертифіковані курси по кінезіологічному тейпуванні.

Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам – центру естетичної медицини «Мультимед» за сприяння в організації курсів.

Учасниками курсів стали професійні лікарі різних напрямків медицини – ортопедії, травматології, масажу та спортивної медицини. Кінезіологічне тейпування, як нова революційна методика не медикаментозного лікування різних видів травм та патологій м’язової системи та суглобів, набуває все більшої популярності в Україні.

Атмосфера на курсах була легкою та іноді навіть жартівливою. Учасники не просто прослухали лекцію нашого постійного інструктора з кінезіологічного та нейром'язевого тейпування, Василя Романовича Бородиця, але й отримали практичні навики, як правильно застосовувати різні техніки наклеювання тейпу.

Також, усі учасники, маючи у власній практиці складний випадок, з яким було важко впоратися, ставили Василю Романовичу запитання та отримували корисні, висококваліфіковані відповіді та поради, що дійсно стануть у пригоді в професійній діяльності кожного. Всі працювали легко та з радістю – як справжні друзі! – давали поради одне одному, запитували поради в інструктора, жваво обговорювали складнощі лікування конкретних патологій та ділились досвідом.

Під час проведення курсів кожен учасник отримав найсучасніші матеріали та засоби для виконання практичних завдань.

Ми впевнені, що нові знання здобуті нашими новими друзями-учасниками, підвищать результативність їхньої праці.

 

УкрРус