Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Перші сертифіковані курси «Кінезіологічне тейпування в естетичній медицині»

Активні, креативні особистості, які прагнуть постійно вдосконалювати свої знання та вміння, розбиратися в новітні методики в області косметології і естетичної медицини, професіонали, які цінують новий досвід – саме такі люди стали учасниками курсу «Кінезіологічне тейпування в естетичній медицині», який відбувся в Києві 17-18 березня 2018 року.

Учасники курсу – косметологи, масажисти, естети обличчя і тіла – не тільки відкрили для себе знання про кінезіотейпування – інноваційної методики в естетичній медицині і косметології, яка зберігає красу обличчя і тіла, а й оволоділи різними техніками кінезіотейпування м'язів, нанесення кінезіотейпу для корекції зморшок ділянки особи, шиї, корекції глибоких складок в області губ, зони чола і міжбрівних зон.

Для команди Медіспорт справи важливіше слів, тому кожен учасник мав можливість отримати практичні навички нанесення аплікацій кінезіотейпу і задати інструкторові, Андрію Кіфі, додаткові питання щодо застосування кінезіотейпу в конкретних випадках і умовах своєї професійної діяльності.

По завершенні курсів учасники отримали сертифікати з підписом інструктора, і, що більш важливо – досвід для підкорення нових професійних горизонтів, нові можливості для збереження молодості, здоров'я, краси і впевненості в успішному майбутньому для ще більшої кількості своїх клієнтів.

Не втратьте наступного шансу приєднатися до команди професіоналів, яка поділиться секретами молодості, здоров'я, краси і успіху. Ми раді поділитися досвідом з кожним з вас. Чекаємо на наступних курсах!

Ознайомитися з розкладом найближчих курсів можна тут

УкрРус