Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Кінезіологічне тейпування у косметології та естетичній медицині 16 -17 червня 2018 року у м. Київ

Красива зовнішність дуже часто стає ключем до успішної кар`єри, допомагає на шляху до високих результатів у спорті, додає впевненості у власних силах та можливостях, головне постійно здобувати нові знання, дбати про удосконалення власних професійних вмінь та навиків. Дієвість такого рецепту успіху вже довели пані та панянки – косметологги, масажисти, лікарі різних напрямків, які взяли участь у курсі кінезіологічного тейпування у естетичній медицині та косметології, який відбувся 16 - 17 червня 2018 року у м. Києві.

Кредо команди Медіспорт: справи важливіші, ніж слова, саме тому інструктор Андрій Миколайович Кіфа не лише розповідав про теоретичні основи та особливості застосування методики кінезіотейпування для корекції естетних недоліків у різних ділянках обличчя та тіла, а й допомагав, корегував практичні завдання, які учасники виконували самостійно.

В процесі практичних завдань учасники опанували різні техніки корекції зморшок навколо очей, глибоких складок в кутиках роту, губ та дізналися багато іншої корисної інформації.

Атмосфера курсів була неформальною. Інструктор відповідав на запитання учасників, на їхнє прохання аналізував та підказував як підвищити ефективність застосування кінезіотейпу у конкретних випадках, які траплялися у професійній діяльності. Деталі формують успіх, тому абсолютно все є важливим, актуальним і вартісним.

Завершилися курси врученням дипломів, які підтверджують проходження. Тепер секрети краси та молодості стали доступними для наших нових друзів, а отже вони зможуть поділитися ними зі своїми клієнтами.

Нова якість життя перетвориться із мрії на реальність для ще більшої кількості людей, які прагнуть стати красивішими, успішнішими та зможуть змінити життя на краще. Якщо Ви теж прагнете саме цього, то не варто лякатися змін, адже саме Ви є творцем свого майбутнього. Здійснити перший крок до успіху легко, варто просто зробити правильний вибір, приєднавшись до нас. Наступна зустріч вже незабаром, однак змінити майбутнє під силу лише Вам.

УкрРус