Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Сертифіковані курси кінезіологічного тейпування в косметології та естетичній медицині у Одесі

Краса, здоров`я, нові знання, постійне вдосконалення своїх професійних вмінь – ось головні складові успіху, а отже і активного життя. Саме це доводять власним прикладом косметологи і масажисти, які завітали на сертифіковані курси кінезіологічного тейпування в косметології та естетичній медицині у сонячному місті Одеса 14 -15 липня 2018 року.

Практичні навики нанесення кінезіологічного тейпу для корекції зморщок обличчя, шиї, ділянки навколо очей, ліфтинг та усунення різноманітних естетичних недоліків шкіри – це лише деякі вміння, які опонували наші нові учасники в процесі виконання завдань.

Окрім цього, інструктор кінезіотейпування Андрій Миколайович Кіфа розкривав теоретичні особливості інноваційної методики. Кожен учасник мав можливість поставити інструкторові свої запитання, які стосувалися складних випадків, що трапилися у професійній діяльності.

Завдяки дружній атмосфері, учасники залюбки обмінювалися досвідом, ділися проблемами та викликами, спільно шукали і знаходили найефективніші рішення, щоб допомогти повернути красиву зовнішність ще більшій кількості тих, для кого це справжній шанс змінити життя на краще, збудувати нову кар`єру чи, навіть просто здобути більше впевненості у власних силах.

Завершилися курси врученням дипломів про проходження курсу. Власники дипломів відкрили для себе нові можливості, а найголовніше – дізналися таємницю краси, якою зможуть поділитися зі своїми клієнтами.

Якщо Ви також прагнете позитивних змін, хочете стати успішнішими, заради кращого майбутнього, то не пропустіть наступного шансу приєднатися до нас. І не забувайте, що лише Ви можете стати творцем свого майбутнього.

Чому б не зробити перший крок?, адже наша наступна зустріч зовсім скоро…

УкрРус