Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Кінезіотейпування в косметології та естетичній медицині. 8 -9 вересня 2018 р. у м. Києві

Красива зовнішність є необхідною складовою здоров`я, а не лише успіху. Якщо Ви задоволені своєю зовнішністю, то почуваєтеся впевненіше, гармонійніше, а гармонія - це стан душі, коли підкорення нових вершин у професійному житті стає звичною справою, яку так приємно виконувати, зустрічаючи кожен новий день.

У правдивості такого твердження переконалися на власному досвіді учасники курсу кінезіотейпування в косметології та естетичній медицині, який відбувся 8 - 9 вересня 2018 р. у м. Києві.

Цього разу на корисне навчання від компанії "Медіспорт" завітали цілеспрямовані люди, які хочуть здобути нові знання, досвід, а головне - практичні навички застосування методики кінезіотейпування у лікуванні естетичних недоліків обличчя та тіла.

Процес навчання проходив дуже динамічно. Інструктор Андрій Миколайович Кіфа розповідав, демонстрував, аналізував різні техніки нанесення кінезіологічного тейпу для корекції обличчя, шийно - комірцевої зони, живота, стегон, ділився іншими нюансами застосування інноваційної методики. Однак не це було найголовнішим, адже практичні навики учасників є ціннішими за будь - які слова. Саме тому, учасники курсу самостійно здійснювали нанесення кінезіологічного тейпу на різні ділянки тіла в процесі виконання практичних завдань.

Практика - це 80% нашого курсу! Учасники ставили інструкторові свої запитання, уточнювали можливість застосування кінезіологічного тейпу для корекції конкретних складних випадків, які траплялися у їхній професійній діяльності.

Неформальна атмосфера, можливість обміну досвідом, відкритий діалог - ось лише кілька переваг курсів від компанії "Медіспорт", які оцінять справжні майстри своєї справи!

Тепер наші учасники зможуть ефективніше повертати красу та здоров`я своїм клієнтам! Корисними вміннями просто необхідно ділитися з іншими, тому що чим більше успішніших людей, тим кращим, гармонійнішим стає світ навколо, добрішими, щасливішими стають люди, які нас оточують.

Завершилися курси врученням дипломів та фото із викладачем на згадку.

Якщо Ви також прагнете, щоб гармонії та краси навколо стало більше, а досягнення успіху - це мрія, яку Ви готові втілити в реальність вже сьогодні, тоді, не гайте часу, а приєднуйтеся до нас на наступній зустрічі.

УкрРус