Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Відгуки


Мене звати Михайло Федорович. Я спортивний лікар міні-футбольного клубу. Я завжди цікавився чимось новим, всім, що стосується спортсменів.

Будучи закордоном на щорічних зборах перед змаганнями, спілкувався із різними реабілітологами. Саме від них я вперше почув про кінезіологічне тейпування. Вони мене запевнили в тому, що таке тейпування є дуже дієвим, бо допомагає попередити травми. Закордоном такий метод дуже поширений, я бачив, що іноземні спортсмени часто його використовують.

Згодом я почав співпрацювати із компанією «Медіспорт». Для мене – це серйозна фірма, що пропонує якісну продукцію. Працівники компанії запросили мене відвідати курси кінезіологічного тейпування, що мали невдовзі відбутися. Мене це зацікавило, тому я погодився.

Курси кінезіологогічного тейпування стали для мене ще однією сходинкою в здобутті нових знань та навичок. Тренер – профі своєї справи! Він навчає того, що можна відразу застосовувати на практиці і бачити результати своєї роботи. Адже часто може здаватися, що теорія дуже проста (так часто думають ті, хто хоче навчитися техніки кінезіологічного тейпування за допомогою відео-уроків в мережі Інтернет), але коли вивчене потрібно застосовувати на практиці – виявляється, що не все так просто. Натомість наш викладач зміг нас навчити або іншими словами поділився досвідом, він використовує техніку кінезіологічного тейпування на практиці, і сам знає та бачить її дієвість.

Інформація подавалася дуже доступно та позитивно. Ми могли сприймати її візуально (були представлені цікаві слайди). Також викладач подавав теоретичний матеріал, але на цьому наші заняття не завершувалися. У нас була практика наклеювання тейпів, при чому інструктор перевіряв кожну нашу спробу. З допомогою викладача з кожною новою спробою зростала моя впевненість в тому, що в мене все вдасться!

Після курсів, я переконався, що методика працює та допомагає спортсменам із різними видами травм відновлюватися. Окрім того, що я навчився надавати допомогу у посттравматичних випадках, курси допомогли мені набути вміння дивитися на проблему виникнення травми,  лікувати не наслідок, а причину та попереджувати їх виникнення за допомогою кінезіологічного тейпування.

Курси кінезіологічного тейпування дають результат. Я навчився використовувати кінезіологічне тейпування і прагну далі вдосконалюватися та випробовувати нові методи наклеювання кінезіологічного тейпу та поєднувати їх з іншими лікарськими практиками. Я зрозумів, кінезіологія – наука, яка не стоїть на місті. Мене спрямували у вірному напрямку реабілітації, і я готовий відвідати такі курси знову. Кінезіологічне тейпування правильний шлях у розвитку медицини. І я безмежно вдячний організаторам та викладачеві за такі курси!

Даньків М. Ф.,

Лікар МФК «Ураган» ( чемпіон України 2010-2011 рр.)


 Даньків М. Ф 14:00:51 10-05-2014