Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Холодотерапія

Холодотерапія – сучасний, ефективний метод лікування та профілактики спортивних та побутових травм. Метод холодотерапії є надзвичайно ефективним при ушкодженні (забоях) м’яких м’язових тканин, їх розривах чи розтягненнях.

Застосування сучасних засобів холодотерапії  допомагають зменшити больові відчуття в травмованій ділянці та зняти набряк за лічені хвилини. Такі засоби дуже зручно застосовувати навіть в не стаціонарних умовах, що особливо важливо для надання екстреної першої допомоги.

Унікальна властивість холодотерапії полягає в тому, що спеціальні засоби, нанесені на травмовану ділянку, значно знижують прилив крові, а це дає змогу зменшити біль, знизити інтенсивність процесів запалення і зменшує ризик  виникнення внутрішніх крововиливів та кровотеч. Ефект охолодження знижує передачу нервових імпульсів в м’язевих волокнах, знижує активність нервових закінчень, що сприяє зменшенню болю.

Важливою перевагою сучасних засобів холодотерапії є швидкість, простота і легкість  застосування. Саме тому вони є незамінними помічниками при заняттях спортом, активному відпочинку, прогулянках з дітьми та при амбулаторному лікуванні. Не мають аналогів серед лікарських препаратів та терапевтичних засобів.

Компреси – головний атрибут холодотерапії при будь-яких травмах. Використання льоду в посттравматичний період є необхідним, однак не завжди зручним методом. Асортимент сучасних засобів холодотерапії є дуже різноманітним та зручним у застосуванні, і є можливість підібрати самий зручний спосіб охолодження травмованої ділянки до місця її виникнення.

Компанія «МЕДІСПОРТ» представляє найширший асортимент найякісніших продуктів сучасної холодотерапії котрі можна індивідуально підібрати для найефективнішого використання при різних видах травм.

 

Охолоджуючий компрес миттєвої дії «Миттєвий лід»

Основні переваги та особливості використання. Швидка допомога в будь-який час та в будь-якому місці! Можна завжди мати при собі на тренуванні, прогулянці, туристичному поході, в автомобільній аптечці чи мамині сумці, і використовувати відразу при виникненні необхідності застосування охолоджуючого компресу. Не потребує замороження чи особливих умов зберігання! Температура охолодження -4С – саме така температура є найбільш ефективною для усунення забоїв, синців, гематом та больових відчуттів. При цьому ж саме температура -4С не завдає шкоди, тобто не травмує шкіру і не призводить до простудження м’язів. Тому охолоджуючий компрес можна накладати безпосередньо  на оголену шкіру протягом 10-15 хв.  Високоякісне герметичне пакування – надміцний зовнішній пакет, який не можливо пошкодити навіть при дуже сильному ударі.

Для детальнішого ознайомлення http://medisport.com.ua/sportyvnaja-medycyna/ohlazhdajushhij-kompress.html

 

Гелевий компрес гаряче/холодне

Основні переваги та особливості використання. Компрес має подвійну дію – може використовуватись, як засіб холодотерапії, так і як гарячий компрес. Він є багаторазового використання та має необмежений термін використання. Довго зберігає потрібну температуру. Застосовується у всіх випадках, де рекомендована терапія холодом або теплом. А особливо компрес легко та зручно використовувати для прикладання у таких місцях, як колінний та плечовий суглоб, де застосування інших засобів викликає дискомфорт. Завдяки використанню спеціального фіксатора для компресу, Ви забудете про незручні пов’язки, котрі постійно сповзають і заважають, замість того щоб утримувати компрес саме там, де Вам необхідно. Спеціальний фіксатор, підібраний до розміру гелевого компресу, забезпечує надійне утримання. Компрес виготовлено з міцного поліетиленового пакету, який гарантує цілковиту герметичність і безпечність використання.

Для детальнішого ознайомлення http://medisport.com.ua/sportyvnaja-medycyna/gelevyj-kompress-11x26.html

 

Заморозка спрей  швидкого охолодження

Основні переваги та особливості використання. Легко використовувати безпосередньо під час спортивних тренувань чи змагань. Дуже легкий спосіб використання і потужна знеболювальна дія. Заморозка є дуже ефективною при наданні екстренної медичної допомоги. Спрей можливо застосовувати у будь-якому положенні, навіть під кутом 180 градусів. Якісна заморозка наноситься безпосередньо на шкіру, до появи на поверхні нальоту схожого на іній. Якщо ж в інструкції вказується, що  використовувати спрей потрібно через одяг або мокру тканину, це низькоефективний засіб і для досягнення бажаного ефекту потрібно більшу кількість продукту. Також якісна заморозка не викликає дискомфорту і не завдає шкоди здоров'ю.

Для детальнішого ознайомлення http://medisport.com.ua/sportyvnaja-medycyna/zamorozka.html

 

Мішок для льоду

Основні переваги та особливості використання.  Для використання потрібно просто наповнити мішок льодом чи холодною водою. Виготовлений із спеціального, екологічно чистого матеріалу, що не є шкідливим для дорослих та дітей.  Завдяки спеціальній м’якій тканинній   поверхні та гофрованій формі, мішок водночас не викликає відчуття дискомфорту при контакті зі шкірою та щільно прилягає до тіла. На відміну від гумових мішків, при контакті з теплом тіла не утворюється конденсат. Мішок має необмежений термін придатності, не потребує особливих умов зберігання. Його легко закріпити на будь-якій ділянці тіла.

Для детальнішого ознайомлення //medisport.com.ua/sportyvnaja-medycyna/meshok-dlja-lda.html

 

Охолоджуючий гель

Основні переваги та особливості використання. Рідкий гель з ефектом охолодження для надання екстреної допомоги при травмах, забоях, вивихах, перенапруженні м’язів. Цей гель можна використовувати з нейтральною олією для масажу в жаркі дні з метою охолодження. Засіб виготовлено на основі вазеліну та містить ментол. Для ефективнішої дії гелю, його можна застосовувати з іншими засобами холодотерапії.

 

Для детальнішого ознайомлення //medisport.com.ua/sportyvnaja-medycyna/ohlazhdajushhij-gel.html

 

Вся продукція, представлена компанією «МЕДІСПОРТ», є виключно високоефективною при застосуванні,
відповідає міжнародним стандартам якості та забезпечена відповідними сертифікатами.
Досягайте успіху і будьте завжди у чудовій формі разом з компанією «МЕДІСПОРТ»!
Ми подбаємо про деталі, що стануть запорукою Вашої перемоги та найвищих результатів у спорті та повсякденному житті.

УкрРус