-
Вам колись доводилося витрачати кошти на товар, який не лише не виконував своєї функції а ще й додавав інших незручностей?
-
Ви часто змінювали пов’язку, бо вона втрачає свою форму і ви не можете займатись спортом скільки потрібно?
-
Звичні бандажі викликають затерпання (перетискання судин, кров не циркурлює належним чином) в кінцівках?
-
Щоб зафіксувати, знерухомити чи лише обмежити рух у потрібній ділянці потрібно використовувати багатошарові пов’язки. Таке бинтування, зокрема в ділянці голеностопу перешкоджає носінню взуття і викликає багато інших незручностей.
-
Не завжди можливо зафіксувати кінцівку щоб відчувати себе впевнено(не боятися подальшої травми) та без відчуття болі
Заняття спортом набувають щораз більшої популярності. І це не дивно, бо здоровий спосіб життя — найпростіший шлях до довголіття. Але, на жаль, на шляху до поставленої мети трапляються перешкоди. Особливо негативно на подальші тренування впливають травми – вивихи, розтягнення, незначні надриви мязів. З цим стикаються не лише професіонали, а й аматори
Спортсмени повинні продовжувати тренуватися. Але старі травми можуть цьому перешкодити. Раніше використовувались різні пов’язки та бинти, які були незручними, ковзали, перетискали судини. Бандажі сумнівної якості потрібно було накладати в декілька шарів, щоб забезпечити потрібну фіксацію кінцівки. Загальноприйняті види тейпування позбавляють шкіру можливості дихати, що сприяє надмірному потовиділенню, а це, у свою чергу, призводить до дискомфорту, лімітованого часу використання. Тейп розтягується через те ж саме потовиділення. Такі незручності не дають спортсмену впевненості в рухах.
Більшість методів бандажування викликають порушення кровообігу та обмеженість рухів, оскільки матеріали, з яких вони виготовлені є синтетичними та неміцними. Традиційні еластичні бинти не витримують напруги від початку фізичної діяльності до її завершення і є недостатньо ефективними. А це перешкоджає тренуванню.
Тому, щоб запобігти подальшому травмуванню та не переривати тренувань, травмовані суглоби та м’язи необхідно фіксувати пов’язками, забезпечуючи спокій травмованій ділянці. Одним із найефективніших методів є тейпування, а PowerFlex – найкращим тейпом.
PowerFlex – це еластичний адгезивний (самофіксуючий) бинт, розроблений на основі запатентованої технології, впровадженої в розробку новітніх методів тейпування.
PowerFlex допоможе:
-
Уникнути небажаних рухів в травмованій ділянці;
-
Зробити суглоб більш стійким під час тренувань;
-
Попередити виникнення больових відчуттів;
-
Зменшити навантаження на м’язи та сухожилля ;
-
Зберегти активність рухів;
-
Додати спортсмену впевненості при русі
Ось ще декілька переваг:
-
Швидкий та простий у застосуванні;
-
Контрольоване фіксування, без перетискання судин
;
-
Зроблений на бавовняній основі (пропускає повітря, шкіра продовжує «дихати»);
-
Гіпоалергенний;
-
Самофіксується без використання клейової основи;
-
Можна використовувати у післяопераційній практиці для фіксування прооперованих ділянок;
-
Корисний для фіксації рук , ніг, зап'ястя, коліна, щиколотки, плеча і т.д;
-
Еластичні властивості (здатність до розтягнення) не зникають, на відміну від еластичних бинтів, що швидко змінюють свою форму;
-
Ступінь фіксації кінцівки можна регулювати завдяки високій еластичності PowerFlex
-
Не містить фармакологічних сполук;
-
Не ковзає по шкірі та не послаблюється;
-
Можна використовувати при лікуванні сухожильних, м’язевих та суглобових патологій (хронічні тенденіти, забої, вивихи, розтягнення, капсульно-зв’язкові травми);
-
Завдяки спеціальній структурі не потрібно використовувати багато шарів PowerFlex, що перевершує звичайні бандажі;
-
Зняти PowerFlex легко: за допомогою ножиць або просто розкрутити. При розкрутці можна використовувати ще раз, оскільки його структура не змінюється.
Безліч передових лікарів перейшли до системи бандажування з PowerFlex, що свідчить про те, що традиційні бинти не забезпечують належної якості, в порівнянні з PowerFlex.
Надайте Вашим спортсменам додаткової підтримки з PowerFlex.

Виробник: Andover Healthcare
Країна: США ;