Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Біомеханічне тейпування. Практичний курс – інтенсив 15 червня 2018 року у м.Києві

Вільний рух - це запорука активного, здорового, а, отже, успішного життя не лише у спорті, а й впродовж кожного дня. З новою методикою біомеханічного тейпування досягти цієї мети можна легко і впевнено. У цьому вже переконалися спортивні лікарі футбольних та хокейних клубів, реабілітологи клінік «Оберіг» та «Актив Лайф», завітавши на практичний курс - інтенсив Біомеханічне тейпування МЕДІСПОРТ, який відбувся 15 червня 2018 року у м. Києві.

Учасники курсу відкрили для себе переваги застосування нової методики біомеханічного тейпування у лікуванні різноманітних дисфункцій м`язів та суглобів, його вплив на поліпшення моделі руху, зрозуміли багато інших аспектів та можливостей застосування Dynamic Tape ® у своїй професійній практиці і, найголовніше, опанували практичні навики роботи з біомеханічним тейпом в процесі виконання завдань. Всі ці деталі дбайливо розкривав, пояснював, уточнював, доповнював інструктор Андрій Миколайович Кіфа.

Спілкування відбувалося у неформальній атмосфері. Учасники могли поставити інструктору свої запитання, щоб ще глибше опанувати механізм дії біомеханічного тейпу у конкретних ситуаціях із їхньої професійної діяльності.

Завершилися курси врученням дипломів із підписом інструктора. Нові знання допоможуть нашим новим друзям ефективніше лікувати недуги, усувати функціональні обмеження і забезпечувати нову якість життя своїх клієнтів, для кого життя без обмежень та болю це – найзаповітніше бажання.

Якщо Ви прагнете більшого, хочете бути першими та досягати кращих результатів у спорті, професійній діяльності чи повсякденному житті, тоді не зволікайте і приєднуйтеся до команди Медіспорт.

Пам`ятайте: Ваше майбутнє залежить від Вас і його можна творити вже сьогодні. Вибір за Вами… Залишилося зробити перший крок до успіху.

УкрРус