Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Біомеханічне тейпування. Курс 7 вересня 2018 року у м. Київ

Часто неможливість рухатися вільно і без болю позбавляє можливості по-справжньому насолоджуватися і цінувати кожний день життя, досягати успіхів у спорті будувати омріяну кар`єру або просто активно відпочивати з друзями та рідними.

Ефективне рішення цієї проблеми існує. У цьому переконалися на власному досвіді учасники курсу біомеханічного тейпування від компанії "Медіспорт", який відбувся 7 вересня 2018 року у м. Києві.

Це успішні люди, які постійно прагнуть професійного вдосконалення та підвищення рівня своїх знань, здібностей не лише для того, щоб бути на вершині професіоналізму, а й для того, щоб ще якісніше та дієвіше повертати радість вільного руху пацієнтам, які звертаються до них з надією на одужання та проханням позбавити болю.

Процес навчання проходив цікаво! інформативно! корисно!. Лікар - реабілітолог, Андрій Миколайович Кіфа демонстрував різні техніки біомеханічного тейпування для покращення моделі руху суглобів, зменшення навантаження в м`язевих тканинах та розповідав про інші особливості цієї інноваційної методики.

Більшу частину курсу було присвячено виконанню практичних завдань. Учасники під керівництвом фізіотерапевта здійснювали самотужки різні способи нанесення тейпу на суглоби, тому що саме практичні навики є найціннішими.

Тепер учасники зможуть ефективніше лікувати такі складні діагнози як: болі в попереку, латеральний епікондиліт, тендиніт ахілового сухожилля та багато інших недуг, які знижують якість життя, завдають болю та дискомфорту. Завершилися курси вже традиційним врученням дипломів та фото з інструктором на згадку.

Якщо Ви теж цілеспрямована, активна особистість, яка прагне від життя більшого?, тоді приєднуйтеся до нас вже наступного разу.

УкрРус