Дізнайся першим

АКЦІЇ
ЗНИЖКИ
НОВИНИ
 

Аюрведа. Про лінії та зморшки на обличчі.

Про людину можна багато розповісти, тільки поглянувши на її обличчя. З часом наш життєвий досвід розкривається на нашому обличчі, і ми можемо розповісти про людину, вона в хорошому настрої чи ні, чи знаходиться в гармонії тіла і розуму і багато іншого.

Знизу показано, як читають лінії і зморшки у відповідності до Аюрведи, давньою індійською традицією зцілення.

1. Горизонтальні лінії на чолі - ці лінії з'являються, коли ми хвилюємось. Тому ці зморшки також відомі як «лінії хвилювання». Однак ці лінії також можуть означати, що в нашому організмі спостерігається надлишок цукру, води та жирів.

2. Права вертикальна лінія між брів - означає, що, можливо, у вас проблеми з печінкою.

3. Ліва вертикальна лінія між брів - можливо, у вас проблема з селезінкою.

4. Глибока горизонтальна канавка в верхній частині носа - означає, що ви схильні до алергії або що ваш сексуальний потяг низький.

5. Гусинні Лапки - ці зморшки означають, що у вас поганий зір. Крім того, це може означати, що у вас проблеми з печеною.

6. Мішки і темні кола під очима - це ознаки, що вказують на затримку води і, можливо, проблеми з почками. Крім того, це ознака поганого кровообігу.

7. Делікатна ділянка в центрі щоки вказує на проблеми з травленням.

8. Червоний кінчик носа - сигналізує про проблеми з серцем, може бути, ви занадто стомлені, а ваше серце перевантажене.

9. Глибока вертикальна лінія збоку рота - вказує на слабкість вашої репродуктивної системи.

10. Помітні лінії сміху - показують, що ви любите сміятися, але також можуть виявляти проблеми з підшлунковою залозою або діабетом.

11. Вертикальні лінії верхньої губи - ці лінії показують, що ви курець, а також відсутність сексуального потягу.

12. Різні плями на губах: - Білі плями - може вказувати на паразитів у товстій кишці; - сине-бузкові плями - вказує на поганий кровообіг; - темні плями - вони можуть також вказувати на проблеми з товстою кишечкою.

13. Подвійне підборіддя - це часта ознака, зустрічається у людей з зайвою вагою, але також може вказувати на проблеми з щитоподібною залозою.

14. Кільце навколо радужки - це ознака високого рівня холестерину.

15. Помітна тимчасова вена - це ознака високого кров'яного тиску, викликаного збудженням або стресом.

16. Заглиблення на підборідді - це ознака депресії або розчарування, яке відчуває людина, або це може вказувати на сильний сексуальний апетит.

Як згадується в початковій частині цієї статті, наші лінії та зморшки обличчя представляють собою зв'язок між нашим тілом і розумом. Крім того, я розділяю особи на 3 секції - чоло, ніс і щоки, а також рот, підборіддя і шию.

Індійська традиція зцілення, Аюрведа, стверджує, що на чолі видні проблеми, пов'язані з товстою кишкою та ознаками стресу, нервозності та нездужання. Крім того, ніс і щоки вказують на проблеми з тонким кишечником та ознаки роздратування, ревності та розчарування. В кінцевому рахунку, область рота, підборіддя та шиї показує проблеми з груддю і шлунком, а також ознаки тривоги, депресії та прив'язки.

Працюючи над поліпшенням естетики обличчя, я пропоную вам звернути увагу на лінії і зморшки, може бути, таким чином, тіло говорить про проблеми з внутрішніми органами. Але, якщо ви не впевнені в чомусь, краще звернутися до лікаря і розвіяти всі сумніви.

Будьте здорові, успішні и красиві!

УкрРус